Skocz do zawartości

Animacja (WIP): \"Praca domowa\" :)


michaueq

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, tak... Praca domowa.. przynajmniej tak to można nazwać :) W szkole (młody jestem :P) mamy taki dziwny przedmiot jakim jest WOK... I musimy robić co półrocze pracę semestralną... Pierwsze półrocze uwieńczyliśmy sympatyczną parodią serialu peruwiańsko-brazylijskiego - \"W siodłach namiętności\" :) W tym półroczu mamy zamiar (już w znacznie mniejszej grupie) nakręcić małe opowoadanie oparte troszkę na Gwiezdnych Wojnach... Scenariusz jeszcze Wam przedstawię... Jako że w filmie będą sceny walki, przedstawiam pierwsze testy miecy świetlnych :) Niebawem kolejne update\'y :)

 

http://yogi.tedsoft.pl/dzedaj/awa.avi

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Leru: nie widziałem tutka wcześniej.. patrzylem i przetestowałem właśnie i jakoś dziwnie wyszło... może dlatego że ruchy miecza są bardzo szybkie? Dziwnie to wychodzi... może jutro jeszcze potestuje Twoją metodę bo wygląda super :)

 

Sharp: hm... masz racje.. tylko jak byo to zrobic żeby motion blur eni rozmazywał mi tylo ostrza ale również \"video post\'a\" ? Jak ustawie blura w opcjach obiektu to bardzo szybko znika i na dodatek jest to biała łuna.

 

Dziekuje za komentarze, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności