Skocz do zawartości

Komputer do 3000 zł.


Sliterin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Potrzebuję komputerka do pracy przy grafice trójwymiarowej i mam do wydania 3000zł. Miło by mi było, jakbyście doradzili cały zestaw, bo obecnie jestem w kropce, bo nic poza najmocniejszym phenomem x4 do mnie nie przemawia i nie wiem co do niego dobrać.

 

Jedna rzecz mnie jeszcze interesuje, która możliwe, że by się przydała w zestawie jest system hybrid - chodzi mi o system, który przełącza na kartę zintegrowaną a prądożernego potwora usypia, w razie nie wymagających wydajności graficznej czynności - jest to według mnie ciekawa opcja tylko tak naprawę nie wiem dokładnie jakie ma swoje plusy i minusy, a więc właśnie tego chciałbym się od was dowiedzieć, ponieważ pewnie znajdzie się kilka osób dysponujących tą wiedzą (szukając w google mogłem co najwyżej znaleźć marketingowy chłam na ten temat i dlatego to pytanie).

 

Kolejne pytanko tym razem co do RAIDa - jakie on ma swoje plusy i minusy ( te mnie bardziej interesują, bo plusy to są mi raczej znane).

 

Pozdrawiam i dzięki z góry za każdą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Napisano (edytowane)

 

K to akurat tam poszperam w zestawach, ale dalej ciekawi mnie co z tym hybridem i raidem. Co do zestawu to zobaczymy mam nadzieję, że uda mi się coś tam wybrać. A tak dokładniej to mam problem z doborem płyty głównej do tego procesora i z tego względu ten post, choć akurat info o obudowach i dyskach było bardzo przydatne.

Edytowane przez Sliterin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności