Skocz do zawartości

Notebook w przedziale 8,000-10,000 PLN. Pod 3DsMAX + Maya + ewentualnie AvidMC


Gość Stszaua

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Stszaua

Witam,

 

jak w temacie. Szukam maszynki do mielenia powyższych programów z matrycą minimum 17''.

 

Mam oczywiście swoje typy, ale być może, ktoś kupował bądź rozglądał się niedawno za podobnym sprzętem i może coś doradzić.

 

Byłbym bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jako użytkownik della precision m6300 nie polecam ci żadnego laptopa do 3d. Modelowanie super, Autocad tez ale renderowanie to dramat, czesci drogie. Jeśli jednak koniecznie musisz, poniewaz zyjesz w pociagu lub masz jakis swoj powod ktory skazuje cie na taki masochizm to polecam ostatecznie serie precision - nie do zajechania (szef powiedzial ze odpowiedni do przedszkola), jak na laptopa to swietna matryca wuxga. Ale jak mowie, ja mam, meczylem sie 2 lata i teraz wlasnie skladam stacjonarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłem też szukać czegoś dla siebie i natknąłem się na MSI GT740. Nie miałem okazji używać ale sądząc po opisach to chyba całkiem niezły sprzęt za te pieniądze (ok 5-6 tysięcy zł).

 

Klik ma rację co do drogich części - teraz mam składaka 17" i trochę się to na mnie zemściło, że nie sprawdziłem dokładnie jakie fatalne wady miały karty GF8400... Jest to poniekąd jeden z powodów dla którego chcę wymienić na coś nowszego (i bardziej markowego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności