Skocz do zawartości

Problem z powierzchnia :( Pomocy...


Shodan

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to że nie moge połaczyć 1 i 2 za pomocą narzędzia do łączenia powierzchni... Komunikat: [ Nie można scalić uciętych krawędzi powierzchni.] Swoja bryle stworzyłem za pomocą 2 łóków po czym dodałem opcje powierzchnia z 2,3 lub 4 krzywych krawedziowych... Potem extrudowałem scianki pionowo, tylko ze teraz nie moge połaczyć powierzchni... a chciałem użyć narzedzia do zaokraglanie krawedzi na moim modelu... 3 - kostaka z zaokraglonymi krawedziami - coś takiego zamierzałem osiagnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no jak niechce tobie z join`owac dwóch surfaców to przyczyna mogą byc tylko i wyłacznie edge-sy. poprostu są natryle nie zgodne ze soba ze sie nie polacza . wiec jest to zle wykonane. Najlepiej zrób planarną krzywą w tym ksztalcie i daj extrude zaznaczajac opcje cap i potem fillet edge i to juz tyle roboty :). choc nie wiem czy zrozumiesz bo cos mi sie zdaje ze masz polskawą wersje Rhino

 

ps. ja na takiej nie dal bym rady pracować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rhino rocks ... ale po polsku :( haha ... no nic powodzenia z filetami ... czy tam wygladzaczami ? haha

 

jej ... nie moge ... powiedz mi jeszcze tylko jak ty mu wydajesz polecenia ... zamiast \"filesrf\" piszesz \"wygłkr\"? hahaha

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności