Skocz do zawartości

Postać 3D: Igor cyklop-kosmita


Polik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! To moj pierwszy WIP, wiec prosze o zlitowanie sie nademna ale tez o pisanie prawdy na temat mojej pracy :) Tworze se wlasnie postac cyklopa-kosmity. Stworzylem juz glowe ale nie wiem jak ja otexturowac. Jakim sposobem uzyskac dobry efekt. Zalezalo by mi na tym, zeby Igor mial jasniejsza skore na policzkach i na czole, ale nie wiem jak to zrobic. Dzieki, czekam na oceny :)

 

igor1.jpg

 

 

igor2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wydaje mi sie ze najlatwiej bedzie jesli zrzutujesz sobie siatke twojej glowy przy pomocy texportera a potem na podstawie tego zrobisz texturke w photoshopie, jesli go niemasz to chyba mozna go pobrac z tej stromki

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił dolną powiekę, przynajmniej jedną fałdkę na powiekach, jeszcze nosek minimalnie bym powiększył i zrobił szerszy i troche przedłużył w kierunku oka, daj może widok z boku. To może być niezła pracka, jak zrobisz ładnego bumpa i teksturki ,a przedewszystkim śliczną teksturkę oczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym poprawił okolice oka bo jak dla mnie nie jest ona skończona. gdyby zostało jak jest to oko miałoby tendencje do wypadania.... oklice oka są wklesłe do srodka a powinny być na zewnatrz co za tym idzie brak jest jednak powieki. poza tym jest całkiem ok.... uszy tylko troche hmm nie pasuja... ja bym je powiększył i zrobił troche odstające to by mu nadało klimatu. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram sie cos zmienic ale nie obiecuje rewelacyjnych zmian! najbardziej boje sie wlasnie teksturowania, w tym to w ogole nie jestem dobry a wiem, ze od tego duzo zalezy. a co do charakteru tej pracy to zapomnielem dodac, ze to ma byc raczej pokojowo nastawiony cyklop-kosmita a nie cyklop-cyborg-terminator-kosmita wiec blizny, szramy i dziury od kul w czaszce odpadaja Cug :) w moim wyobrazeniu to ma byc raczej taka bajkowa postac, cos takiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności