Skocz do zawartości

\"Bohater Książkowy\" - Ptasiek


Rincewind

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie.

 

Jako że skończyłem w zasadzie HELLBOY\'a, a był on robiony raczej z doskoku, to postanowiłem, zabrać się za jeszcze jeden temat, zupełnie od nowa ,bo o ile mi wiadomo można opracowywać nie więcej niż trzy tematy.

Tak więc, też będę próbował namalować \"Ptaśka\" z powieści W. Warthona. Jednak będzie to lużna interpretacja, w zasadzie skierowana na usilne starania w.w. by spełnić swe marzenia m.in. o lataniu.

No co tu dużo gadać (pisać), popatrzcie, ewentualnie pytajcie, będzę się w miarę potrzeb odzywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ciekawe,ze wszycy ktorzy tu zabieraja glos czepiaja sie szczegolow a nic nie mowia na temat ogolnej idei-widza liscie nie widza lasu.

 

ptasiek to ambitne przedsiewziecie, wiec bedziesz musial sie niezle nagimanstykowac zeby oddac prawdziwy (troche mistyczny-oniryczny)klimat opowiesci. chyba ze poprzestaniesz na radosnej interpretacji, ale chyba stac cie na wiecej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal sie zlewa jak dla mnie, bardziej bym poszedl w zmiane koloru niz zmniejszanie nasycenia. Obiekty w oddali najczesciej przybieraja niebieskawa barwe, wiec moze w tym kierunku?

 

Szybka wizualizacja, zebys nie tracil czasu na wprowadzanie w zycie moich wskazowek, jesli Ci nie leżą:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem

 

Muszę skrócić lewe przedramię, barki też do poprawy, no i brzuch itp. itd.

 

Jeszcze \"troszeczke\" pracy przede mną.

 

Maxine: Przepraszam że tak późno. Myśle że cię nie zadowolę. Zamierzam mianowicie pozostać przy radosnej twórczości, bo obrazek ma być ilustracją spełnionych poniekąd marzeń, (w miarę możliwości) Ptaśka, więc i klimat musi pozostać \"radosny\".

Zresztą ostanio ktoś rzekł, że W. Warthon moralizuje i poucza w swych książkach, no a tego byśmy chyba nie chcieli, prawda ;) Więc nie trzymam się kurczowo, treści książki.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Rincewind - widzę, że trzymasz równy, wysoki poziom prac- gratuluję!! Naprawdę bardzo fajna interpretacja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Tu zamieszczam to co udało mi się stworzyć do tej pory.

No, ale na pewno skończę, to będzie z dedykacją. Ale o tym potem.

 

M@ti: Dziękuję, ale będę się starał poprawiać cołki cas !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności