Skocz do zawartości

Jakie wymogi??


Priest van Death

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmm... ciekawe wiadomosci pod tym linkiem: wymagania Intel lub AMD 300Mhz i 256 MB RAM jako minimum to troche mnie dziwi... ale to pewnie są wymagania do optymalnej pracy maxa. Pamiętam, że pare lat temu uruchomiłem maxa na 32MB RAM i tez działał, ale to była jeszcze wersja max2 czy jakoś tak... Myśle, że MINIMALNE wymagania maxa są znacznie mniejsze ale nie potrafie powiedzieć dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli jesteś początkujący to przyda się jeszcze lepszy config. Ja mam Athlon 1 GHz i 640 (nie 64 - 640!) MB RAM\'u, ale brak umiejętności optymalizacji scenek powoduje, że komp i tak ostro chaczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Anonymous

No, teoretycznie max uruchomi sie pewnie i na win xp pod 486 33Mhz i 32MB RAM ale po co ? Myślę ze min. zeby sie nie zniechecic do pracy to cel 500-600Mhz i 192MB ram...

 

Na 486 33Mhz i 32MB nawet ci sie window$ xp nie zainstaluje wiec max raczej tez by nie poszedl. a jesli by poszedl to uruchamial by sie przez 1-2 h ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, a co do sprzeta to int333 +128ramu starczy mi na razie, a naleze do takich ludzi, ze potrafie zoptymalizowac scenke, nauczylem sie tego w innych programach jak mialem jeszcze slabszego sprzeta. Tak wiec nie ma źle, a poza tym dlaczego komp ma spac w nocy, to jest moj niewolnik i bedzie renderował hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przez pare lat siedziałem na sprzęcie Celeron 333A (overcl.416MHz) i 192 Ramu +win2000+max4 [rotfl2] i... jak na taki sprzęt to z małymi scenami pracowało się w miare komfortowo[rotfl2] - - - - aha i szczerze odradzam XP - - - - pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności