Skocz do zawartości

Problem z AppLink


waza

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przez mgłę pamiętam, że gdzieś Ktoś już o tym pisał ale nie mogę znaleźć, więc może się mylę i poruszam temat.

 

W wersji 3.0 ZB, gdy "wypuszczałem" zrzuty obiektu do nałożenia tekstury do Photoshopa, otwierały się one w nim

w grupach, które ustalałem - Front, Left itd. W każdej grupie oprócz warstwy z białym zarysem obiektu, była warstwa z zarysem tego

obiektu wraz z cieniowaniem. W obecnej wersji ZB 3,5 R3, otwierają się same białe warstwy zarysu bez warstwy cieniowania,

co bardzo utrudnia a nawet uniemożliwia teksturowanie. Czy ta wersja AppLink w ZB tak ma? Jeśli nie, to co powinienem zrobić, by była generowana do PS warstwa z cieniowaniem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Dzięki za szybką odpowiedź lucek.

Ustawiałem w ZB kilka rodzajów materiałów i wszystkie rodzaje wyświetlania i nic. A w PS są TYLKO warstwy "do malowania". Może to moja domowa wersja jest taka. Spróbuję w pracy ale to dopiero w poniedziałek.

PS.

Przeczytałem, że jesteś "alkoholik, ćpun i żonę lejesz". Ja swojej STARAM się poświęcić jeden dzień w tygodniu a przez pozostałe mogę chlać wódę i ćpać. I dzięki temu jednemu dniu nie muszę jej bić. W obu przypadkach (bicie żony a spacer z Nią a potem obiadek i kolacja przy świecach) to podobny stres, ale za to sześć spokojnych dni. Polecam.

Oczywiście, że żartujemy ;).

Edytowane przez waza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności