Skocz do zawartości

Pluginy do (albo od) Adobe??


Ajgor

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wlasnie przed soba ksiazke (ksiazeczke:)) \"3DS MAX4\" autorstwa Pana Jacka Miklasiewicza. Na stronie 42 znajduje sie ilustracja numer 6.3, a na niej po prawej stronie biblioteka materialow. I otoz dwa pierwsze materialy nazywaja sie:

\"Adobe Photoshop plug-in filter\" oraz

\"Adobe Premiere Video filter\".

Poniewaz zdarza mi sie uzywac tych dwoch programow, wiec mam pytanko: Czy ktos z Was wie, co to za pluginy, i gdzie je mozna znalezc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

teoretycznie :

 

chodzi o to że możesz poprostu przepuścić każdą bitmapę/teksturę przez filtr zgodny ze standardem Photoshopa

 

praktycznie :

 

jak klikniesz mapę w material editor (np. diffuse) to pojawia się okienko i tam masz na dwóch pierwszych pozycjach to o co pytasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ze te pluginy powinny sie tam pojawic po kliknieciu na map, to ja wiem, ale zeby sie tam pojawily, to chyba najpierw trzeba je miec.. I ja chcial bym wlasnie wiedziec, gdzie je znalezc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba standardowo są dołączone do maxa 4, nigdy ich specjalnie nie instalowałem a są tam gdzie powinny być :)

 

a propos filtrow do PS, to zajrzałem do maxowego helpa a tam napisane : \"nie stosować filtrów dołączonych standardowo z Photoshopem, bo nie będą działać\", fajowo :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Mam zainstalowanego Maxa 5, ale w pluginach nic zwiazanego z Photoshopem ni ma:(.

Prawde mowiac bardziej mizalezalo na tym od Premiere, bo w Photoshopie to se sam moge tekstury obrabiac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności