Skocz do zawartości

Pojazd 3d : MicroVolt


Por@szek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas cos wrzucic na forum, bo low poly chyba wszyscy odpuszczaja, a to chyba najgorsza czesc 3d, tj najbardziej wymagajaca, ale co tam. Render samochodu, 3288 tri.,przed optymalizacja i jeszcze nie ma antenki. Czekam na opinie. Moze jeszcze pozniej wrzuce rendera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Najbardziej wymagajaca rzecz w 3d? Nie wydaje mi sie, powiedzialbym nawet ze jedna z prostszych. Nikt tu nie bedzie sie czepial ze srubki nie wymodelowales na blotniku samochodu, wyczesany model LP ludzika zrobisz w 2 dni max (nie mowie o teksturze). Przesadna dokladnosc nie jest wymagana wiec nie zdazysz sie znudzic modelem :)

 

A samochodzik pocieszny przez swoja koslawosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry poraszka ale jagbym myślał że to twój pierszy samochód low poly to bym powiedział że jak na pierwszy to nawet troche fajny, ale niestety wiem że w robocie robisz juz pare misięcy samochody low poly i masz zapewne jakies doświadczenie więc musze ci powiedzieć że jest straszny.

 

Pozdro

Ps. czemu cię w firmie nie ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie podoba jego klimacik ! Ale gryzie sie to ze tyl jest okraglutki a przud kanciasty , i jeszcze to zwerzenie w koncu przedniej szyby ! A jak juz zaczolem sie czepiac to duzo tych trojkoncikow :) Pozdro dale moze byc tylko lepiej ! (i zgadzam sie z Vaphellem low-poly nie jest za trude, a przy tym jest cholernie przyjemne i szybko widac efekty swojej pracy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności