Skocz do zawartości

Postać 3d: Guyver :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Hmm improwizacja jak najbardziej udana, model fajny, tylko ma jeden błąd. Ten koleś na obrazku ma brwi i oczy pod brwiami, a twój ma takie te oczy wybułaszone na wierzch, popraw brewki a bedzie super:).

 

P.S. Co to za Anime? Tylko nie mów, ze Guyver, bo i tak nie skojarze:P, dokladniej cos.

 

P.S.2 Aha i zmien mu troche te antenke bo nie wygląda najciekawiej:/ Tak ją troszke zwęż czy co, bo wygląda jak palec i w sumie to wygląda jakby Fuck U miał na głowie;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo odwzorowanie nie wyszło zbyt wiernie... hmm... na ale powiedzmy że to ciekawa improwizacja :) No i widać że z siatką walczyłeś ostro, bo się zagnioty porobiły nawet po wygladzeniu... coś tam nawala u Ciebie. najbiedniej wyszła górna część modelu.. tam brakuje wszystkiego po trochu. Z dołem poradziłeś sobie nieźle i nawet detale wyszły... trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ddzieki za rady, jeśli chodzi o oczy chiałem zrobic zeby były troszke wybauszone, a jak mówiłem jestem poczatkujacy wiec moge miec male problemy z modelowaniem, ale jesli chodzi o rendering to musze przyznać ze jestem naprawde cienki i nie wiem jak go robic zeby naprawde fajne wygladał:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieno wygląda git, troche jeszcze popracuj nad samym kształtem (bardziej szerszy) popraw te nieszczęsne vertexy (to co sie tak marszczy pod oczami) i bedzie wyglądał naprawde bardzo dobrze :) Zycze powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche ci plaska twarz wyszla... rozumiem ze nie masz ujecia z boku... ale imho powinienes:

1) cala glowe troche splaszczyc w pionie i wyciagnac w poziomie

2)czolo i ta szczego-maske-gazowa-czy-cokolwiek-to-jest wyciagnac do przodu... a oczy niech zostana w glebi... i troche

 

a tak btw czy guyver nie mial tej antenki na glowce szpiczastej? ... dawno to ogladalem... swoja droga z tej wersji filmowej to byla niezla kiszka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności