Skocz do zawartości

SONDA: Zlot forumowiczów


ARCTIC

Rekomendowane odpowiedzi

Do sondy włączam te miasta, które były przez was probonowanie prez cały temat Spotkanie Robimy \"demokracje\" wygrywa miasto które dostało najwięcej głosów. ... Po zakończeniu sondy.. będziemy się martić o reszte spraw organizacyjnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 221
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gdzies sie walnalem jak pisalem hacki. Jak znajde czas to zerkne tam natomiast doslownie na dniach forum zmieni sie w duzym stopniu (zmiana silnika na nowy). Bedzie z tym troche pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz takiego fajnego szwagra i dopiero teraz mowisz ???? a fe wstydz sie :)

---------------------------------

GŁOSUJCIE NA KATOWICE

---------------------------------

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DruG : Ja bym się nie wychylał na twoim miejscu z takimi propozycjami ;) Tak się poświęcać dla powiększenia frekwencji ... \"zlotu\" (buahaha).

 

Sorry... marnie to widzę. Ale powodzenia. Przyślijcie fotki (tylko bez fotek pomnika Mickiewicza proszę ;) ).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje.. ale głupio zamykać sonde miesiąc przed wakacjami...

 

prawde mówiąc też pojechałbym z checia do krakowa bo jeszcze tam nie byłem.. ale do sierpnia jeszcze moze sie troche zmienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh jak co to bedzie szklarska i juz .....w dupie to juz mam tylu forumowiczow i by na latwizne tylko poszli

 

psia krew 40 glosow i to pewnie niektozy z 15 kont maja i sobie glosuja jeszcze troszke i sonda bedzie niewazna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zlot będzie w Szklarskiej to się może pokuszę...

Nikt nie przyjedzie ponad 400km ( po za wyjątkami) by pogadać sobie przez parę godzin z osobami, które na co dzień sa dostępne na forum ( czy też GG itp.)

Gdyby ten zlot byl czymś więcej niż spotaknie towarzyskie, to jestem pewien, ze niebyłoby takich głupich gadek: \"a może w Krakowie\", \"nie, do Krakowa mam za daleko\"...takie dziecinne gadki...

Jeśli ktoś sie postaa i wynajmie saleś, gdzie będzie można przynieść swoje komputery, gdzie będzie można się przespać, to taka \"impreza\" może naprawdę wypalić. Tak było z klanami w CS. Jakoś oni potafili zorganizować sobie imprezę na ziesiątki komputerów i jeszcze więcej uczestników...Jeśli choć jeden taki zlot by się odbyl, to jestem pawie pewien, ze kolejne będa już czymś wiecej...może nawet coroczne spotkanie polskich gafików ?? Kto wie...

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał Falcrum

Jeśli zlot będzie w Szklarskiej to się może pokuszę...

Nikt nie przyjedzie ponad 400km ( po za wyjątkami) by pogadać sobie przez parę godzin z osobami, które na co dzień sa dostępne na forum ( czy też GG itp.)

Gdyby ten zlot byl czymś więcej niż spotaknie towarzyskie, to jestem pewien, ze niebyłoby takich głupich gadek: \"a może w Krakowie\", \"nie, do Krakowa mam za daleko\"...takie dziecinne gadki...

Jeśli ktoś sie postaa i wynajmie saleś, gdzie będzie można przynieść swoje komputery, gdzie będzie można się przespać, to taka \"impreza\" może naprawdę wypalić. Tak było z klanami w CS. Jakoś oni potafili zorganizować sobie imprezę na ziesiątki komputerów i jeszcze więcej uczestników...Jeśli choć jeden taki zlot by się odbyl, to jestem pawie pewien, ze kolejne będa już czymś wiecej...może nawet coroczne spotkanie polskich gafików ?? Kto wie...

 

Pozdr

jak chcesz robic impreze na kilka godzin to ja sie wypisuje. jak juz to musi to byc cos zrobione powaznie nocleg, jakies mozliwosci wyzywienia, przedtawiona oferta ile to mzoe kosztowac jakies atrakcje( bo chyba nikt nie bedze siedzial przy browarze przez caly dzien i gadal o wyższosci mesh nad poly) a takie sondy i takie gadanie gdzie to sie mija a celem. takie topicki sa od dawna i nic z nich nie wynika. wybierz miejsce( najelepiej wdzies nad morzem, w gorach) i przedstaw oferte. wtedy mozna rozmawiac.

 

a od spotkan poslkich grafikow to masz digitech media i po sprawie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie czytałes mojej wypowiedzi...powtarzasz te same slowa w innym wydaniu...:|

Ja nie oganizuję tego zjazdu ( nie mam takiej możliwości).

Poczytaj troche temat...

 

Co do do spotakńań polskich gafikow, chodzi mi o \"spotakanie grafików z tego forum\", takie oficjalne :P...

 

Pozdr

P0 2 ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności