Skocz do zawartości

Starozytyny Miecz Rycerza z Krainy Upadlych Wladcow


Rekomendowane odpowiedzi

Starozytyny Rycerz z Krainy Upadlych Wladcow

 

:) Hi! wszyscy! ;)

Wiec tak. Postanowilem zrobic swoja postac. Fantasy oczywiscie - dlaczego - bo kocham fantasy (a szczegolnie piekne dlugowlose ksiezniczki wiesniaczki i inne niewiasty) Taaa. ale do rzeczy/ Bedzie to Starozytyny Rycerz z Krainy Upadlych Wladcow. :smile: Napakowany w wielkiej zbroi w wielkim helmie (z rogami pewnie) z mieczem tarcza itp. Postanowilem zaczac prace od elementow (jak miecz, tarcza, helm, rekawice itp). Potem bede robil reszte i to skladal. Calosc oczywiscie bedize w lowpoly :D

 

Co do miecza (bo wlasnie od niego zaczalem). Ma 252 trojkaty, textury 2 x 256x256 - texturki sa w pelni rysowane (wszystkie efekty cienie itp - ALL) - tzn wszystko jest na diffuse color. :) Miecz jest w scenie z dwoma swiatlami bez cieni

 

Ok. to tyle na razie. ;):P;)

 

sword.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Textura jest niesamowita... co prawda nie za duza, ale to w koncu LowPoly. Co do samej budowy miecza - to bardziej sztylet niz miecz ;)... heh ale z drugiej strony, taki masz styl. I bardzo dobrze Ci to wychodzi, wiec nie mam zastrzezen.

 

Keep that way!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość manieek

jest po prostu zejefajny mieczyk. Cool. Nie mogę się doczekać sceny końcowej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.. dzieki :)

Szczerze mowiac - fakt bede musial wydlyzc mu ostrze i zrobic jescze na rekojesci oslony z boku - ale to potem.

Teraz zabieram sie za helm albo tarcze - jescze nie wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pokazesz cos jeszcze? Kiedy pokazesz cos jeszce :D:D?? Aha no i jeszcze jedno pytanie :P...w czym przygotowywales te tekstorki , chodzi mi o program w ktorym je malowales :P...Adobe Photoshop PSP czy moze Corel ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D ofcoz - Photoshp - tylko i wylacznie... - jest genialny !!

Akurat dzisiaj zaczalem robic tarcze... wiec moze ja dzisiaj poozzzznymmm wieczorem skocze.. (czyt. w nocy - czli jutro), no albo faktycznie jutro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.. heh.. a co masz na mysli po pojeciem dobrales.. one sa po prostu full rysowane (oczywiscie jako calosc) i dopiero potem aby zmiescic to dokladnie na 2x256px podzielilem wszystko wg. polygonow.. i jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh :D Ano wlasnie o to chodzi ze to wszystko jest Rysowane, zadych zdjec, skanow itp. Wszystko w ps7. I jest gicik ;)

A zeby bylo nieco smieszniej to myszka ( :P:P:P ) - musze se f koncu kiedys skolowac tablecik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności