Skocz do zawartości

Dwutygodniowy speedsculpting #16: mitologie świata


Vega

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ooo.... to już lepszy temacik niż poprzedni, ja się piszę:). Swoją drogą miałem (aż!) 5głosów teraz, poprzednio 0 (ZERO). Jak tendencja się utrzyma w postepie arytmetycznym to.... za 10 speedów mogę już być no1!:D hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej na pewno się piszę na ten Speed. Niby temacik fajny, bardzo obszerny a jakoś nie mogę sobie znaleźć żadnego fajnego pomysłu. Pomyślę jeszcze, najwyżej sięgnę do mitologii greckiej (bardzo ograne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morte

Loki, gdy Sigyn oproznia czare - bardzo fajny motyw.

Podobnym, ale bardziej ogranym bylby prometeusz ktoremu sep zjada watrobe.

Albo Furie, moze te z Sandmana?

 

Ae to dosc trudne zeby to w 3 godzinki klepnac. Bogini Bast? Eeee co by jeszcze.... zawsze mozesz walnac tez jakas mitologiczna kreaturke..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Cthulhu też nie głupie by było, no, ale dla mnie już chyba za późno bo wyskrobałem tego Lokiego. Trochę wyrozumiałości proszę, bo to w sumie mój pierwszy w życiu tors, który zrobiłem. Bez rączek i nóżek bo by mi czas nie starczyło.

 

speedloki.png

 

Zostało mi dosłownie kilka minut, coś koło dziesięciu, więc jakieś szczegóły pewnie poprawie, typu transpose włosów, ale teraz to już na to siły nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze cisza:P Ja mam juz koncepcik - czy czas poswiecony na rysunek mam wliczyc w tych 3h, bo i tak wydaje mi sie ze polowa to tu oszukuje:D

 

Myslalem ze termin jest jutro.... a to jeszcze tyle czasu?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam juz koncepcik - czy czas poswiecony na rysunek mam wliczyc w tych 3h

Nie :)

 

bo i tak wydaje mi sie ze polowa to tu oszukuje

Tego nie wiadomo :)

 

Myslalem ze termin jest jutro.... a to jeszcze tyle czasu?:P

No do 28 majasa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem jaka część tutaj oszukuje, ale ja sumienie mam jak najbardziej czyste. Czas zliczam z dokładnością prawie co do minuty i jeszcze nie udało mi się go przekroczyć. Dawać dawać z jakimiś prackami bo nudno coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mi sie zdaje ze 2tyg na speeda to naprawde za duzo, tydzien by styknal

Kiedyś był tydzień i dlatego nie które tematy w historii mają nazwę tygodniowy.

Tydzień to chyba za krótko. Duża część osób ma robotę, szkołę, itp. Czasami jest także jeden tydzień ma się zawalony, a następny luźny. Np. tak jest z tym tygodniem. Ja też nie mam czasu. Być może coś się pojawi w następny (oby).

 

Został jeszcze jeden tydzień, mam nadzieję, że udział w speedzie weźmie tyle osób co ostatnio.

W liczbę osób wątpię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morte

jak w robocie siedzisz przed kompem 8 godzin niekoniecznie po powrocie do domu musi Ci sie chciec robic to samo:) Jest dobrze jak jest, nie narzekajta. Ja cos wysmaruje pewnie niedlugo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie rozumiem tlumaczenia sie, ze czasu brak w tygodniu, przecież to tylko 3h

Nie którzy mają prawko i w ciągu tygodnia 9h teorii. Tak więc można nie mieć czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak reszta, mi sie zdaza pracować przy kompie do 12 godzin dziennie, wiec co prawda może czas by się znalazł ale siły nie. No i od czasu do czasu przydałoby się zajrzeć do mojego życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temu tematowi to się chyba umarło, bo czas jest chyba do jutrzejszego wieczora, a dalej pracek praktycznie żadnych nie ma. Może ktoś coś jeszcze wrzuci, ale ilość uczestników w porównaniu z ostatnim speedem bardzo spadła hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja bym zrobił ale nie wyrabiam z pacą. Gdyby konkurs był przedłużony przez weekend to bym coś na pewno naskrobał, ale nie będę prosił bo nie wypada. Ogólnie naprawdę mam chęci, ale czas będę miał w weekend. Zresztą pierwszy wolny weekend od 2 tygodni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie widzial go przedłuzonego, ale nie wiem czy to jest uczciwe wobec osób które coś wrzuciły. Nie wiem też czy przedlużenie coś da. Ja moge powiedzieć z swojej strony że coś bym wrzucił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje że temat jest ciulowy.

No offence, ale ze wszystkiego da się wyciągnąć coś ciekawego. Nie lubie tłumaczeń, że temat nie taki.

 

Jak chcecie przedłużać to spoko, ja posiedzę w necie nad tutkami od ZB, bo przydałoby się w końcu zrobić jakiegoś, bo słaba ta moja 3cia pracka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tank: To jakis sarkazm ? Jak nie do przeskoczenia. Tu nie chodzi o wygrywanie, ale o polepszanie skilla. Co za roznica czy wygrasz, czy se flaki z olejem zrobisz na smiadanie? Dot. wczesniejszych watkow. Po cholere oszukiwać, jeśli za pół roku bedziesz gorszy bo oszukiwałeś ?

Temat każdy jest dobry.

Mi jeszcze godzinka zosała, ale to flak to nie pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tank: To jakis sarkazm ? Jak nie do przeskoczenia. Tu nie chodzi o wygrywanie, ale o polepszanie skilla. Co za roznica czy wygrasz, czy se flaki z olejem zrobisz na smiadanie? Dot. wczesniejszych watkow. Po cholere oszukiwać, jeśli za pół roku bedziesz gorszy bo oszukiwałeś ?

Temat każdy jest dobry.

Mi jeszcze godzinka zosała, ale to flak to nie pokazuje.

No wlasnie chodzi o skilla:) Wygrywac, przegrywac.... co za różnica. Ja widzę kiedy moje "dzieło" jest słabsze a kiedy lepsze, więc nie potrzebuję cudzych oklasków bym czuł się w czymś dobry. To takie podejście jak na ASP: "wszyscy mowia jaki jestem fajny, więc jestem lepszy od innych"

 

Ja sprobuje jeszcze posiedzieć nad swoim, bo gniot wyszedł, cosik mi nie idzie ten ZB jak wszystkim:P

 

EDIT - aha, post no 600:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja mam propozycje. Skoro nikt tu nic nie ma do powiedzenia, to przedłużmy deadline'a do jutra np 23 i czas do speeda +1h? He?

 

Skoro juz nikt w tej edycji nie bierze udzialu, a pozostali dostali kompleksów:D to inni mogliby dokonczyc swoje pracki:)

 

EDIT - sry, nie zauwazylem ze juz przedluzone:P To ja zaczna od poczkątku swojego RA, bo gniot byl:P

Edytowane przez XaoC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speed chyba przedłużony został do środy Xaoc więc z tym raczej problemu nie będzie, a co do tej dodatkowej godziny to nie wiem, mi to obojętne bo mi zostało kilka minut, dosłownie kilka w których za wiele już nie zrobię, Nie długo wrzucę wersję finalną.

Co do tematu, bo się ktoś wcześniej wypowiadał, to jest dosyć luźny jak każdy inny. Np, ja zrobiłem tors + głowa faceta i powiedziałem, że to Loki. Ciężko mnie będzie zdyskwalifikować za to, że do tematu nie nawiązałem, a zrobiłem coś raczej prostego.

Kotisded, dla mnie tam jest spoko, widać, że pracka nie skończona, ale dużo Ci nie zabrakło, z tymi wążami to już trochę roboty by było, no chyba że zrobił byś tak jak mówi Pipboy. Ja też porwałem się żeby zrobić tors i głowę w 3h, dodając do tego, to że był to mój pierwszy tors w ZB w życiu to chyba nieźle wyszło.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh Smieszne. Pipboy miałeś racje, trochę się tego bałem i myslałem, że będzie dłużej a okazało się, że robiłem z 2x krócej niż te polysphery ;), ale tam już nie przeginam z czasem. Tak styka. poza tym mam kaca i mi sie nie chce :P Dzieks

Finał.

 

bitwamity.jpg

Edytowane przez kotisded
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

Bardzo fajnie kotisded. Calkiem sporo wyrzezbiles.

Szkoda ze ten speed jest przedluzony tylko do srody. Akurat od środy zaczyna sie dlugi weekend i można by było coś podłubać a pewnie przez ten wolny czas bedzie Sonda.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahaha :D

Moja próba: Freja- żona Oda(Odyna pod postacią Oda) z mitologii nordyckiej :D Strasznie mnie rozbawił motyw z białymi skrzydlatymi kotami ;D ale przez tego kota prawie bym sie w czasie nie zmieściła :P

 

info o Freji na wiki: http://pl.wikipedia.org/wiki/Freja

frejaspeedskulpting.jpg

 

PS: głupio tak chyba debiutować w speedsculptingu, nie mam kurcze jeszcze założonej teczki w tejj części forum, ale pewnie za niedługo założę :)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telthona - fajne. Niedopracowane miejscami ale jak się ma ograniczony czas to norma ;] poza tym strasznie ambitnie ;p sporo do roboty przy takim modelu. Kot trochę dziwnie połamany i z twarzą Freji coś nie działa (policzki, kość jarzmowa). Sam chciałem coś od nordyków podjumać ale nie mam czasu :(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności