Skocz do zawartości

Animacja - efekt \"ręcznego rysowania\"


LalaMido

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam następujące pytanie:

 

w jaki sposób, gotowej (skończonej/całej), animacji (niekoniecznie całej wykonanej w 3D) nadać wygląd taki, jakby ktoś \"ją\" narysował ? Słyszałem, że można to zrobić w Adobe After Effects, ale kompletnie nie mam pojęcia jak. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie wiem czy o to chodzi ale możesz się pobawić z materialem \"ink\". nie wiem też jakiego rendera używasz ani jakiego programu. jeśli chodzi o max\'a to material \"ink\" i jeśli nie wież jak go używać to w max\'ie jest tutorial do tego wraz z kilkoma scenami (w nazwie pliku bedzie \"ink_i cośtam cośtam.max\" akle powinieneś znaleść w katalogu 3dsmax\\tutorials). Do tego musisz używać max\'owego scanline ale moge się mylić z tym scanline.

peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale cały czas obracamy się w obrębie 3DS MAX, natomiast mnie chodzi o sytuację, w której mam już gotowy materiał video, niekoniecznie wykonany w trójwymiarze, którego wygląd chcemy \"przerobić\" w ten sposób, by wyglądał tak, jakby ktoś to narysował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil -> NPR poszukaj z serii Reyesow (www.reyes-infografica.com) ma bardzo fajne efekty

LalaMido -> rozloz sobie na klatki ta animke, wrzuc actiona do Photoshopa i daj jakis efekt z zakladki \"sketch\", zloz spowrotem w czym tam chcesz i juz. Ew. uzyj czegos co moze uzywac pluginow z photoshopa i co moze zarazem edytowac cale animki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności