Skocz do zawartości

Dobra Mysz bezprzewodowa?


Damian!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy możecie polecić jakąs dobrą (Chodzi o precyzje) mysz bezprzewodowa do laptopa?

Kupilem jakies pol roku temu Logitecha M555b (Bluetooth) za prawie 250 zł, i od tego czasu przeżywam jakiś koszmar, myszka nie dość że gubi płynność to jeszzce baterie po 5 dniach są do wywalenia. Zainstalowałem nawet oryginalne sterowniki do niej ale nic nie pomogło.

Chce kupić coś nowego i prosze o porady.

Pozdro

Damian!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mysz wygląda tak samo jak moje z tym że zamiast Bluetooth jest radio.Bateria rzeczywiście imponująca, Czy uważacie że mysz na radio będzie bardziej precyzyjna niz bluetooth? Bo chyba brak precyzji to jest jej największy mankament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logitech v470 bardzo mila w uzyciu.

nie moge narzekac na precyzje ale (jeszcze) nie wiem jak dlugo bateria dziala

 

jeden problem - jestem leworeczny i czesto po wlaczeniu kompa mysz sie przestawia na praworeczna (moze ktos ma ten sam problem?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie Microsoft Optical Mouse 3000 ale po godzinie użytkowania ręka bolała nieziemsko więc zamieniłem na Logitech M205 i z niej jestem max zadowolony chociac jest to chyba jedna z najtańszych myszek Logitecha. Elegancko pasuje do dłoni i absolutnie nie ma żadnych problemów typu nieprecyzyjność albo przycinanie się a bateria trzymała pół roku z tym że ja nigdy jej nie wyłącząłem więc jesli by wylaczac na noce (oglnie - kiedy sie nie uzywa) to mysle ze rok bezproblemowo a w dodatku w zestawie była bateria Duracell do ładowania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki przymierze sobie to łapy te myszki które polecacie, bo z myszka jak z garniturem powinna być skrojona na miare:)

kru- apropo problemu z lewą reka, też jestem leworęczny ale nigdy nie przestawiałem klawiszy, używam jak dla praworecznych, idzie jakos przywyknąć.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam v470 (bluetooth) i jeżeli chodzi o baterie to jest tak dobrze, że nie pamiętam kiedy ostatnio raz je wymieniałem :)

natomiast widzę dużą różnice w działaniu myszy na bluetooth a na kablu (a nawet bezprzewodowej nie na BT) - mysz ma mikroopóźnienia, przy przeglądaniu stron www to jest praktycznie niezauważalne, ale jak trzeba wykonać bardziej precyzyjne ruchy to zaczyna trochę męczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Logitech Lx8 - co prawda nie jest to jeden z tych najnowszych modeli i ma jeszcze ten duży odbiornik ale jestem zdecydowanie zadowolony - zero zakłóceń (tylko jak kładłem na włączonym tablecie to kursor skakał). Bateria powinna trzymać ok 8 miesięcy, mi trzymała jakieś 5 ale może dlatego bo intensywnie używam. Bardzo wygodna, również dla leworęcznych (co w moim przypadku jest bardzo ważne), no i cena dobra.

 

Kwestia tylko, czy szukając myszy do laptopa, chcesz, żeby myszka była mała - bo ta ma mimo wszystko standardowe wymiary:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności