Skocz do zawartości

[Współpraca] Teyan [grafik 2d]


Gravell

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję grafika do projektu pod kodową nazwą Teyan, który jest realizowany już od ponad roku. Kilka miesięcy temu doszliśmy do fazy, w której na pewien czas otworzyliśmy publiczne testy. Obecnie zdecydowaliśmy się zmienić klimat gry z typowego mmo w świecie magii i miecza na grę w realiach futurystycznych (przeludniona ziemia, odległa planeta, kolonizacja itd). Całość planujemy w przeciągu 2-3 tyg poddać opinii graczy podczas drugiej publicznej alphy. Wszystko byłoby pięknie, ale nie mamy grafika 2D (a cała gra ma być właśnie w 2D). Potrzebne będą głównie grafiki przedmiotów, mobów i postaci oraz (mniej pilna sprawa) grafiki użyte przy tworzeniu mapy. Dokładniejsze informację podam już osobom zainteresowanym. Oczywiście praca non-profit.

 

Mini blog projektu dostępny pod adresem www.teyan.co.cc, niestety nikomu z nas (a jest nas 2 ;D) nie przyszło do głowy aby zamieścić aktualne screeny z gry (te na stronie są stare), pozostaje jedynie filmik z czasów pierwszej alphy. W razie pytań i wątpliwości zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

 

Kontakt: gg: 6976708 lub e-mail: [email protected]

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Czyli kusicie nas tym, że nie chce się Wam odpalić gry i kliknąć kilka razy skrinszotów? Już tyle czasu minęło od ogłoszeń na np gamedev, a wciąż dopisujesz, że nie macie skrinszotów bo nikt nie wpadł to, żeby je zrobić.

Ile jeszcze ogłoszeń z tym tłumaczeniem się zrobicie? :D a na stronie nie otwierają się nawet te stare...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sęk, że drugi programista (odpowiedzialny za klienta gry) jest przez najbliższe kilka dni poza zasięgiem, a ja nie mam dostępu do stabilnej wersji klienta, gdzie mógłbym zrobić screeny. Ogłoszenie na gamedev.pl dałem 2 dni temu, nikt się nie zgłosił co mnie nie dziwi (w końcu to forum programistów, nie grafików), ale co szkodzi dać ogłoszenie w kilku miejscach, żeby zwiększyć szansę na znalezienie kogoś chętnego do pomocy? Do pokazania mamy jedynie filmik dostępny na stronie bloga, ma już kilka miesięcy, screeny powinny pojawić się na blogu za kilka dni.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności