Skocz do zawartości

modele3d:Avro Lancaster i Me109


KoMic

Rekomendowane odpowiedzi

witam, biore udzial w challenge6 na evermotion.org, ale ze wzgledow czysto technicznych,,, I don\'t speak english: ],,, wlasciwie nie jest to smieszne... postanowilem siegnac waszej rady odnosnie tych dwoch konstrukcji jak w temacie,,,najpierw postanowilem zrobic prosty model Lankastera, calosc ma niewiele ponad 12 tys poly, nastepnie dodam detale i textury, z nimi bedzie najwiecej klopotow, bo unwrap nie jest moja silna strona: ]

 

oto moje pierwsze wypociny

lan1.jpg

lan2.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Widzisz Akdsn a wyslalem propozycje do adka zeby przy zakladaniu postu sie zaznaczalo typ pracy \"scena,pojazd,obiekt itp.\"

 

a co d opracki to mysle ze jak na 12 tys to z unwarpem niebedzie klopotu...tylko zdejmij meshsmoota przed mapowaniem jak bedzie za duzo poly jak dla ciebie i po klopocie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i do porownania : ],,,heheheeheh ze tez wczesniej nie widzialem,,, troche sie roznia te oba obrazki,,, nastepnym razem juz bedzie wszytko zmienione,,, troche proporcje sie zachwialy,, np. gorna wierza

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z całym szacunkiem dla Twojej pracy........duuuzo masz tu do poprawienia. Bo to co na razie prezentujesz, jes może z grubsza do Avro Lancastrera podobne, ale na pewno nie jest to ten bombowiec. Mysle, ze nie ma sensu robic na pół gwizdka. a jeśli sie przyjrzysz to widać mnóstwo bugów i to w podstawowych elementach modelu.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lookas-->wiem, po to umiescilem to porownanie, bede sie staral to redukowac w miare postepu prac,,, znaczy sei, jak przejde do detali to poprawie i ogolny szkielet. zalezalo i szybko na bryle i troche to zkaszanilem, ale zmienie...

 

A tymczasem umiescilem plany na modelu co by ulatwic sobie texturowanie, jesli takow w przyszlosci nastapi,,, dlugo sie meczylem z tym unwrapem ale warto bylo sie go wkoncu nauczyc.

 

lan2,21.jpg

lan2,22.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ten w tym challenge na evermotion.org jest jakies ograniczenie co do ilosci poly? bo jakos mi sie wydaje ze tyl i silniki moglbys zrobic troche bardziej szczegolowe (nie chodzi mi o detale ale o wygladzenie i ksztalt-jakos dziwnie powygniatane wygladaja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikeb-->Nie niema zadnego ograniczenia,,, jedyne ograniczenie to sprzet,,,pozniej bedzie to wygladzone to jest tylko kwestia meschsootha, zalezy mi narazie na plynnej pracy, a nei na 30min czekaniu po kazdej transformacji. prawa narazie jest bardzo kanciasty, ale z czasem z brzydkiego kaczatka moze zamieni sie w labedzia,,heeh z akcentem na moze: ],,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KoMic --> rob model tak aby jak najmniej poly bylo reszte zalatwisz tekstura:) jak to sie mowi czego sie modeling niemozliwy texutry sie wysle :) Bardzo ladny modelik jak narazie . MAm slaba karte graficzna i wiem co o przesadzaniu z poly :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Predator-->madrze gadasz,,, polac mu: ]

 

mikeb--> nic sie nie stalo: ] przeciez,,,

matura, hehehe kiedy to bylo,hmmmm: ], no nie przesadzam przeciez nie tak dawno,,, teraz moja dziewczyna zadawala i mialem mala powtorke z rozrywki,,, dziwne bo bardziej dygalem niz na swojej,, przynajmniej teraz tak to odczowam,,,.. Zostaly tylko ustne, powodzenia trzymam kciuki cze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikeb

---> podziwiam ludzi którzy zdaja maturke z fizyki wielkie uklon dla Ciebie musisz miec mozg:) pozatym matura jak matura dobrze sie ja wspomina ja moja mialme hm jakies 4 lata temu :) i dobrze ja wspomniam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja 2 lata temu i tez raczej dobrze wspominam,,,

mikeb--> fiza respekt,,, tez mialem zdawac ale wydygalem bo w historii szkoly malo kto sie tego podejmowal i spoczelo na starej ale za to sprawdzonej matmie,,, zreszta teraz fizy i tak mam pod dostatkiem na MEiL\'u : ]... powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje marzenie to matma stosowana na pol. gdanskiej, wydzial FTiMT (chcialbym sie dostac z konkursu swiadectw :d), jestem z liceum profilowanego wiec mam wiekszy wspolczynnik za oceny niz zwykle liceum, i jak juz wspomnialem chcialbym sie dostac na matme

thx za gratulacje-----------powoli ten watek zaczyna isc w zla strone ;) lepiej pogadajmy o Twoich obrazkach, czekam na updaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

Fajnie to wyglada, material rzeczywiscie mozna by troszke poprawic ale ogolnie zrobil na mnie bardzo pozytywne wrazenie. Śmigła zrobisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Male wyprowadzenie z bledu. To nei bedzie animacja, to ma byc statyczna pracka, ale za to z dardzo dyanmiczna akcja: ],,, hehe thx za rady co do skorki, zawsze mam z nia problemy.

 

_Kreska_--> tak smigla beda, przynajmniej na jednym silniku, a na reszcie bedzie tylko textura rozmazana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności