Skocz do zawartości

Tygodniowy Speedpainting 92: Star Wars


DaRoZ

Rekomendowane odpowiedzi

Dość obszerny temat, ale mam nadzieję że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Mogą to być zarówno różne enviro w klimatach SW jak i postacie Jedi, klony etc. Ogółem wszystko co kojarzy nam się z tą kultową sagą ;)

 

starwarspicture.jpg

 

Regulamin:

 

* Czas malowania: 1,5 h.

* Technika dowolna, cyfrowa bądź tradycyjna.

* Prace umieszczamy w tym wątku.

* Dłuższy bok umieszczonej pracy nie może przekroczyć 900 px. Pełna rozdzielczość w postaci linku.

* Jedna osoba może umieścić dowolną ilość prac ale tylko jedną z nich poddać głosowaniu. Pracę pod głosowanie należy wskazać maks. dzień przed zakończeniem, jeżeli tak się nie stanie zostanie wybrana pierwsza praca jaka została umieszczona.

* czas sondy 3 dni.

 

Nagrody:

 

* Wybór kolejnego tematu.

* Rekomendacja na stronie głównej serwisu.

* Umieszczenie pracy w galerii.

 

ZAKOŃCZENIE SESJI: 16.06.2010 godz. 23:59.

SONDA: od 17.06 do 19.06 (3 dni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Chyba jakies inne starłarsy ogladalismy ;P

 

Wersja kinowa byla pod publike, tajna wersja rezyserska zchwoana w najciemniejszych czelusciah i nagrubszych sejfach skrywa cala prawde...

No ale konczmy offtop, nie chce miec na cozle wytatuowane "Troll"

 

P.S Boogie, moze ogladales Stary Wars, opowiesci kolejarzy? ^^

 

Heeee?

 

funny-star-wars-image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 posty i zadnego obrazka nie widze:).

No coz StarWars sentyment wiec trzeba.Ale na pewno zrobie cos jeszcze bo ten teraz to kasztan.Taka tylko cienka rozgrzewka/tragedia

Szczerze ten temat moze miec predzej mniejsze duzo wziecie bo jest tak wyeksploatowany ze ciezko cokolwiek wymyslic:)

pzdr.

Kuba

starwar.png

Edytowane przez Scatmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scatmax to juz sa 2 :P

SW niby zuzyty temat do granic, ale kto mowil ze trzeba wymyslac cos calkiem nowego :) klimaty SW mozna pokazac wg mnie mnostwem roznych speedow uzywajac gotowych obiektow, scen etc z reszta nie ma co gadac tylko rysowac! ;]

 

na rozgrzewke taki niedorob

 

91655844.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tematy to rzeczywiście ostatnio bardzo fajne wybieracie. Aż przyznam, że szkoda że mój skill w rysunku jest na fazie ołówek + kartka i ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Ale może kiedyś dam radę wziąć udział w jakimś TSP.

Powodzenia i dobrej zabawy przy malowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to wiem że troche lipa z mojej strony, bo zrobiłem to dosyć dawno. Poza tym użyłem gotowych elementów- lightsaber, holocron i te ręce też są moje, tylko troche podmalowane :P

(z mojej strony wstyd i hańba :( )

 

czas około ~1h:

chooseyourpathbykimbo00.jpg

 

 

i jeszcze coś co naszkicowałem w tradycyjny sposób niedawno, jak mi tablet zaczął świrować na service packu 3.

Czas około 40min:

rasy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dedykacja dla Marcina... kolorki z tych Twoich ostatnich prac zawładnęły moja głową. Zwłaszcza ta ciemna uliczka... majstersztyk!!!

 

Dzięki wszystkim za głosy w poprzedniej edycji. Chory byłem więc nawet nie załapałem się na głosowanie. Aaa... dzięki Marku za oddanie tej drugiej pracy pod głosowanie. :)

 

U mnie godzinka....

 

6hsvaq.jpg

 

Kojot - albo ten AT-ST jest jakiś mały albo Yoda urósł... poza tym fajne kolory!

 

-K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za poświęconą mi uwagę ;) Jednak z powodu awarii sprzętu nie będę mógł uczestniczyć czynnie w życiu forum przez najbliższy czas, a przynajmniej nie tak czynnie jak bym chciał :)

 

Freedom Fighter: mówisz o mangowej stylistyce? No mam taką słabość ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności