Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Aston Martin AMV8 Vantage


Quadysz

Rekomendowane odpowiedzi

Slowem wstepu, powiem ze dawno chcialem wymodelowac to auto, i pomyslalem sobie ze troche treningu dobrze mi zrobi, zalozeniem moim jest zrobienie go w miare krotkim czasie (mam na mysli roboczogodziny :) ) jak narazie ~83k (dwie polowki) i jakies 8-10h roboty, jest jeszcze sporo bledow, ale to prawie poczatek roboty, tak czy inaczej zaznaczajcie wszystko co widzicie, bo mozliwe ze sa jeszcze takie ktorych nie widze... zapraszam do komentowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

uppsss, chyba bede musial sie bardziej starac bo sie konkurent pojawil...... No narazie twoj jest o niebo lepszy, ale nie na dlugo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nad ta kreska to caly czas mysle, bo ze zdjec wynika ze powinna miec taki ksztalt jak ma (linie polaczen drzwi i karoserii), na renderach widac jakby byla niewiadomo jaka duza, tymczasem jak naloze pseudo lakier to juz jest mniejsza, ale faktycznie chyba troche za duza ona jest...

zobaczymy...

greets

 

ps bryle faktycznie ma przepiekna...

 

ps2. dzieki za pierwsze komentarze...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, naprawdę jest na czym zawiesić oko. :-)

 

Ładniutka karoseria. Drzwi są chyba minimalnie zbyt głęboko osadzone. Aby to stwierdzić w 100% potrzebowałabym zbliżenia. Sprawdź to jednak. Przyjrzyj się też temu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki pussik, wlasnie o to mi chodzilo, tam z tylu to faktycznie jest sie nad czym zastanawiac, prawdopodobnie bez przebudowy sie nie obejdzie, za lampa z przodu sie przyjrze ale nie widze tam problemu, aa juz wiem chyba o co ci chodzi..., poczatek przedniego slupka postaram sie poprawic ale on na tych zdjeciach co mam wyglada (prawie) tak samo...

:) :)

a drzwi sa idelnie zlicowane z karoseria, moze przerwa jest za duza, postaram sie zrobic zblizenie jutro to bedziemy wiedziec na pewno...

dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pękna bestia- - - - ( czemu ja nie mam czasu na modelowanie???? ) - - - ale Wam bobki zazdroszcze... tez chętnie zrobiłbym sobie jakąś ładną bryczke lecz niestety siła wyższa każe mi tworzyć nudne wizualizacje :-( - - - - - - bryka bardzo ładna - - - - pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhyhy niestety powody sa inne, studia :) blee, a mam zalozenie ze ta sesja (jako pierwsza) zakonczy sie przed wakacjami wiec trzeba podziobac... ale dzis poswiece mu troche czasu i jutro zamieszcze co nieco (mam juz grill zrobiony...)

greets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed bocznym wlotem jest nierownosc, ale narazie ja zostawiam, wyjdzie w praniu czy trzeba to zmienic, tam jeszcze jeden element przychodzi wiec na pewno cos sie tam zmieni,

loozack na poczatku nie wiedzialem o co ci chodzi hyhy ale juz wiem (chyba :D ) zapedzilem sie z robieniem tej czesci a dopiero potem zobaczylem jak powinno byc naprawde, pojdzie do poprawki

dzieki za komentarze

greets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi to otoczenie jest piekne :) bawilem sie kiedys w takich budynkach w chowanego i wojne hyhy, docelowo planowalem zrobic ujecie z planem nad modelem wiec prawdopodobnie i tak nie pokaze go w ten sposob ale kto wie...

thx za komentarze

 

m@ti nie marudz tylko bierz sie do roboty, jezeli uwazasz ze \"robisz\" gorzej to nic tylko to zmienic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest, hdri we wlasnej osobie, gdzies tam zassalem w jakims pakiecie ale nie pamietam nazwy, jak chcesz moge ci sprawdzic, oblesne bo oblesne ale w miare ladne odbicia wychodza...

do testow jak znalazl :)

loozkak hehe licze ze twoj bedzie lepszy, nie po to zrobiles taki odjechany model :)

greets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly update, brak czasu, doszly kola (z tarczami i zaciskami hihi :) ) i znaczki :) to w zasadzie wszystko, lakier mi sie juz podoba aczkolwiek jeszcze trzeba go lekko poprawic...

greets

 

aston001.jpg

 

aston002.jpg

 

aston003.jpg

 

jakby komus nie dzialaly obrazki dajcie znac...

wrr

[Wyedytowany dnia 16-6-2004 > Quadysz]

 

[Wyedytowany dnia 16-6-2004 > Quadysz]

 

[Wyedytowany dnia 16-6-2004 > Quadysz]

 

[Wyedytowany dnia 16-6-2004 > Quadysz]

 

[Wyedytowany dnia 16-6-2004 > Quadysz]

 

[Wyedytowany dnia 17-6-2004 > Quadysz]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beeper nie dzialalaja ci wszystkie czy tylko jeden? u mnie nie pokazuje sie drugi f_u_c_k

BTW nie znacie jakiegos dobrego servera?

zaraz sprobuje cos z tym zrobic...

 

pablo felga jest (prawie :) ) taka jak prawdziwa, jeszcze cos przy niej bede robil ale niewiele, przygladalem sie zdjeciom i chyba wiem czego jej brakuje...

greets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze wam sie podoba,

pussik ale mam duzo mniej szczegolow niz ty w porschaku :)

poza tym roboty jeszcze ho ho

loozack ano masz racje zwykly fallof, ale kolor mam fajny nie :) potem sie pobawie odbiciami, w final renderze to sie troszke inaczej nazywa ale wiem o co ci chodzi, :)

teraz planuje sie w koncu wziasc za swiatla no i chyba wnetrze, ale najpierw musze skonczyc karoserie..

greets

 

republika powiadasz... sprobujemy...

thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności