Skocz do zawartości

portfolio (powstajace) - ocena i porada


rzuq

Rekomendowane odpowiedzi

Termin sesji zawsze mnie zaskakuje chodz juz koncze 2 rok tych przekletych studiow ale z tym to dalem sie wyrolowac - do przyszlego tyg mam znalezc praktyke ;)> - swiry ;D - tak czy owak teraz latam po studiach reklamowych / graficznych. Pod Wasze oko wrzucam moje portfolio jakie przez ostatni weekend udalo mi sie wyskrobac - jak narazie jeden dzial wmiare dziala - reszta niebawem. pozdrawiam rzuq

 

http://rzuq.mine.nu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A mógłbyś zmienić avatara, bo raczej nie mam ochoty patrzeć o 6 rano na czyjąś podskakującą gębę. Bez obrazy ale jak chcesz już pokazywać swoją twarzyczkę to proszę zrób z tego stilla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mam akurat okres ze musze troche powalic glowa w sciane - moze gdybys zdjal maske gazowa zycie wygladaloby bardziej kolorowo?

 

pozdr

rzuq

 

ps. chodzilo mi o ocene strony a nie avatara ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmien tego avatara kolego, bo to naprawde nie jest przyjemne.

 

Stronka ciekawa tylko nienawidze ramek.

 

Poza tym chyba chciales wysrodkowac glowna zawartosc i jakos dziwnie zagniezdziles te ramki. Wystarczy zebys dal

i bedzie ok.

 

Widze ze w deklaraujesz dokument jako \"HTML Transitional\" a w sekcji head uzywasz znacznikow XHTML. Pomijajac inne atrybuty ktore niepoprawnie nadales. Robiles to w jakims edytorze?

 

zobacz tutaj:

 

http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Frzuq.mine.nu%2Findex2.html

 

I ZMIEN TEGO AVATARA PLEASE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie Waszym szczesciem. Co do strony to na pierwszy rzut oka widac ze jestem grafikiem ;] (ze wszsytkimi tego konsekwencjami) Aktualnie mam sesje na glowie i kilka innych rzeczy (praktyka zalatwiona m.in. dzieki stronie) wiec kiedy sie to wszystko skonczy popracuje troche z validatorem. Dzieki za uwagi. Mam jeszcze kilka planow wiec kiedy je bede realizowal postaram sie rzucac tu male info.

 

pozdrawiam

rzuq

 

ps. theurgicus: co bys powiedzial na generowanie okna w channelmode aby zdobyc troche wolnej przestrzeni? / co do ramek - ten schemat strony ( plywajaca ramka ze stalym tlem ) nie pozwala na inny ukl - jedyne co moge zrobic poza konstruowaniem strony od nowa to sprobowac zaoszczedzic gdzies troche miejsca oraz popracowac nieco nad nasyceniem/kontrastem otoczenia aby zwrocic wieksza uwage odwiedzajacego na zawartosc ramki - teraz w sumie nie wiadomo na co patrzec - troche to przypomina swiecaca choinke / jak pisalem wczesniej strona powstaje i jest tu jeszcze sporo do zrobienia (glowny motyw - koles z laska z prawej to czesc mojego wipa ) / jezeli cos wpadne komus do glowy bylbym bardzo wdzieczny za koment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwzglednilem te rzeczy o ktorych mowiliscie - wprowadzilem kilka poprawek ;] Jest wiecej miejsca, mniej scrolli i mniej choinkowatosci... uufff na dzis konczo flaki wysaja mi z nosa ;]

 

pozdrawiam

rzuq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: co sadzicie nt. odcieni colorow jakie zastosowalem, nie sa za ciemne? (pracowalem nad strona w nocy i nie bralem za bardzo pod uwage otoczenia - w dzien moze byc to problem; ustawienia na monitorze moga byc nie do te same co u was).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności