Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Rafal:

 

Jeszcze nie mam finalnie uksztaltowanej formy. Przygotuje wiecej materialow (modeli) to zobaczymy jak bedzie sie calosc prezentowala. Podejrzewam, ze to co opisalem sobie na papierze moze sie nieco zmienic... Czas pokaze.

 

Bede dlubal w 3dsm i photoshopie. Myslalem o xsi ale widze ze wiekszosc uczestnikow tworzy w maxie wiec przy nim zostane.

 

 

Gotham:

 

Poczekamy, zobaczymy... :D Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba przedzia to do pieka , cholera wie ale .... mi sie wyda ze róznej wielkosci sá ludzie a to moze jest pigmej tylko ladnie ubrany :P

 

Powarznie to super to wyglada szczególnie te ptaki ... :D ps. podoba mi rdza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesaurus: o czym jest ta praca? zboczony wenecki clown popruł niechcący dmuchaną lalę i nim zdążył zszyć wyleciały z niej gołębie, czy tak?

a tak poważnie to podoba mi się, choć tematu nie czaję; trochę dużo wątków w jednej scenie, ale intuicyjnie fajnie ze sobą współgrają; estetycznie też trzyma się kupy więc myslę, że będziesz wysoko.

powodznia (dla mnie póki co jesteś nr 1)

 

dr Ug: kłajet !!

 

[Wyedytowany dnia 20-6-2004 > dzudzu]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa tematu: Tytuł swojej pracy

 

Ze względu na długość tematu w tej edycji zalecane jest, jako \"nazwa tematu\", wpisanie \"Anioł\".

 

Tak stoi w regu;laminie. A to oznacza, że nawet traktor winien być okraszony w tej bitwie tematem \"anioł\" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzudzu : przecieta zostala linia zycia (nić). postac moze byc aniolem .. czemu nie ? a na plecach jak mniewam ma trąbe ?

super pomysl , gratuluje ale nie iwem czy nie powinienes bardzije skupic sie na jednej konkretnej postaci , zobaczymy , jakby nie bylo wielkie brawa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nezz, paskudo niech Tesaurus sam się broni; chciałbym go koniecznie zjechać, ale nie wiem na razie do czego sie czepiać :)

 

bo jak pamiętam to od niteczek były chyba mojry, strój clowna z trąbą i przedział wagonu - może być ciekawa myśl za tym wszystkim wtedy będzie fajnie, a może być całkiem prosta myśl i jedynie zestawienie motywów wtedy ... też będzie fajnie :)

 

po prostu jestem ciekaw :)

hyhy ... pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawa reka i prawe kolano (a raczej zgiecie pod kolanem) mi sie nie podabaja... przyciemnij lekko widok za oknem albo wrzuc troche pomaranczowego swiatla z zewnatrz do przedzialu... pozatym GRATULUJE - klimatu i symboliki... z cala pewnoscia nalezysz do grona najlepszych w tej bitwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności