Skocz do zawartości

Nie wiem jaki dac temat.


Bartosz Woźny

Rekomendowane odpowiedzi

Chiałbym zauważyć że przy wyborze najlepszego pakietu kierujecie sie swoim punktem widzenia.Chodzi mi o to że my wybieramy sobie oprogramowanie na takiej zasadzie:

\" No to se wybiore pakiet 3d. W Polsce najpopularniejszy jest 3ds Max, jest do niego masa tutoriali, pluginów i skryptów,pozatym bedzie z kim o maxie gadać więc sobie go kupie- 15 zł z kieszeni.

Ale kurde ten max ma troche dziewne te rendery i renderer ma pare błędów,pozatym nie ma radiosity i paru iinych bajerów.Wiem kupie sobie Brazila! -następne 15 zł z kieszeni.

Pozatym nie moge robić w nim fajnych włosów- kolejne 15 zł na płytke z Shagiem

\"

A postawcie sie w sytuacji producenta filmowego lub własciciela firmy którzy muszą mieć LEGALNE wersje kosztujące astronomiczne sumy. I co wybierze Max`a poto żeby dokupywac do niego kolejne pluginy ,żeby nie odstawać od konkurencji? To im sie nie opłaca.

Przcież jest np XSI który ma wbudowanego mentala i generator owsłosienie,symulacje tkanin i pare jeszcze innych bajerów.

POzatym jak wiadomo max jest programem typowo windosowskim co mu nie wróży stabilengo działania w ogromnych kinowych renderingach itp.

Skończyłem.

Nara!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

czy to jakiś manifest ? wróżysz szybki upadek discreeta i maxa :)

 

Ps

-max 5 ma radiosity

-Brazil nie ma nic wsólnego z rediosity

-max kosztuje 15000zł a Brazil 4000zł, masz nieaktualny cennik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym zauwazyc ze jesli max dziala tylko w okienkach a nie pod linuchem wiec nie rozumiem czemu nie mial by chodzic stabilnie. Przy systemach win2k i XP nie mam najmniejszych problemow z tym. A renderingi trwaja czasami okolo tygodnia, i jakos nie zawiesza sie. Wiec skad bierzesz takie informacje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności