Skocz do zawartości

Interpretacja tematu...


D3SIGN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zastanawiam się jak Wy interpretujecie temat... pomysły na życie czy pomysł dla życia.... nie wiem zupełnie jak to ugryźć, o co chodzi organizatorom? mają to być prace 3d wyłącznie dla efektu 3d? żadnego przesłania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość kakaku

tez mialem problem z tym ale cos tam wymyslilem i jak starczy czasu i umiejetnosci to wysle prace:)

spojrz na prace ktore beda nadsylane, narazie jak widac chodzi tylko o efekt 3d (bez urazy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To temat konkursu - jakie pomysły i rozwiązania mogą wzbogacić nasze życie? Sprawić, że stanie się lepsze, ciekawsze, pełniejsze? Uruchom swoją wyobraźnię i stwórz prace jedyne w swoim rodzaju."

 

Trzeba do tego podejść ze sporą wyobraźnia np. mogą to być rożnego rodzaju wynalazki(wehikuł czasu, maszyna do odmładzania), roboty. Lub możesz to innaczej ugryść mnie zainspirowała np ta praca http://curaremac.cgsociety.org/gallery/348740/ lecz myślę że ciężko odmłodzić retro rzeczy tak jak to pokazane w tamtej pracy. Albo możesz przedstawić zachowania ludzi np w Polsce które powinny się zmienić. Jest naprawdę sporo tego. Ja na dzień dzisiejszy nic fajnego nie mam lecz myślę że od poniedziałku zacznę coś działa.

 

p. Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja w zasadzie to miałem tylko wątpliwości czy trzeba coś z technologią w pracy zakręcić... No ale nie doczytałem tego: " jakie pomysły i rozwiązania mogą wzbogacić nasze życie?" więc wielkie dzięki Tomku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dostał ktoś te okulary czyde? bo ja się zarejestrowałem jakoś tak drugiego dnia po ogłoszeniu konkursu i nic nie dostałem. Będzie trzeba chyba na allegro poszukać bo nie bardzo wiem skąd takie okulary wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peterr paradoksalnie oto mi chodzi, to twórca ma tworzyć na podstawie tematu. Widz jest tylko widzem, mądrym, głupim, świadomym, nie świadomym, na to nie mamy wpływu.

Lepiej chyba patrzeć komuś w oczy, niż trzymać nos w jego tyłku bo akurat to lubi, lub mu to podchodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kakaku

Tomala: Ja też nie dostałem okularów ale teraz czesto w gazetach sa, ja ostatnio kupilem gazete i przez przypadek znalazlem bo byly do reklamy banku dolaczone:P Juz nawet reklamy w gazetach sa w 3D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej... pytanie do bardziej orjentujacych sie w temacie...

 

jak myslicie, robiac prace warto walczyc z materialami, czy lepiej zrobic ja w odcieniach szarosci lub ze skromymi kolorami, bo kolory utraca na wartosci przez render anaglifowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kakaku

ja jezeli bede robil to w kolorach, jedna praca jest juz czarno biala i z poczatku nie wiedzialem co to jest i az sie prosi o kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom tutaj nie chodzi o stworzenie pracy w której musi być logo panasonica, telewizor. To może być dowolna interpretacja tematu. Temat faktycznie może wydawać się dziwny, ale tak naprawdę chodziło o to, aby pod niego można było podciągnąć wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kakaku

ludzie w komentarzach tak bardzo zachwalaja efekt 3d w tych pracach, ale u mnie jest on mierny. Tylko u mnie czy i Wy macie takie odczucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności