Skocz do zawartości

Meshtools - jak to wlaczyć


Luchu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich...

nie dawno ściagnołem sobie nwy skryp który nazywa sie Mashtools. przeczytałem plik readme.txt i działałem tak jak tam było napisane. jednak jak właczyłem max\'a4 nie wiedziałem jak właczyć to zeby mozna byłoposługiwac sie tymi funkcjami.

 

Był bym bardzo szczęsliwy jak by ktoś mógł by mi pomóc albo podpowiedzieć troche rzeczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Cześć !!! Postaram się tobie na to odpowiedzieć, a więc jeżeli wrzuciłeś pliki .ms, .mcr we właściwe miejsca to w Maxie naciskasz Customize potem Costomize User Interface pokarze się okno w którym wybierasz zakładkę Toolbars i w okienku rozwijalnym Category wybierasz Meshtools następnie po prawej stronie masz przycisk new naciskasz i wpisujesz jakąś nazwę np. modelowanie i wciskasz ok. pokaże się małe szare okienko do którego poprostu przeciągasz narzędzia z listy Meshtools potem klikasz prawym na niebieską belkę tego okna i wybierasz Move to Tab Panel no i masz nową belkę z narzędziami Meshtools i to wszystko życzę miłej zabawy w Maxie Pozdrawiam !!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mam inne pytanko...

czy moze ktoś widział tutorialka do tego mash toolsa - chodzi mi oto zebym zapoznał sie z jego funkcjami.

 

tez bym był wdzięczny

 

Ps: Dzięki za podpowiedz DarCon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności