Skocz do zawartości

Scena 3d : Vampire resurrection


Avari

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajne fajne, tylko popracuj nad teksturkami, moze zrób je tak bardziej jednolite, w koncu w nocy nie widac trawy zielonej jest raczej czarna lub szarawa. Ogólnie to podoba mi sie, szczególnie łapka:).

 

AHA i popraw temat na Scena 3d: Vampire REssurection, bo sie Moderator wkurzy :P!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł fajny podoba mi sie. wykonanie nienajlepsze. urozmaic to jeszcze troche i przedewszystkim popraw tekstury bo te sa dośc kiepskie. księzyc tez bym poprawił... salve i owocnej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druga wersja jest o wiele lepsza

przede wszystkim dopracuje oświetlenie - jest stanowczo za jasno

taka jak gacu666 mówił - trawa jest za zielona. ogólnie nieco za jasno, ale nie przesadzaj z przyciemnianiem

no i nie jest to auto co jest dużym plusem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję z calego serca...

mi się szczerze to trawka też nie podoba...ale chciałem jak najszybciej dac coś do wgladu by zacząc słuchac krytyki, za którą jeszcze az dziekuję...no i iore sie do roboty...

Z tym że w weekwnd mnie nie ma więc najbliższe aktualizcje w poniedziałek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, zarombisty pomysł na scenke, zgadzam sie z _LoGaN_ `em , pon.. zawrze jak wchodze na forum to polowa ludu robi samochody. Ogylnie jest fajnie tylko te textury, niepodoba mi sie nachodzenie ziemi, trawy na reke jest chyba troche przesadne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no az nie chce sie na nic patrzec, w W.I.P.ach same samochody, ech... No wlasnie tez to mialem mówić, zeby zamiast trawy tam była ziemia przy ręce, bo to bardziej wygląda jakby go trawa \"wchloneła\" niz, ze on z niej wyłazi :D. Aha i zrób vampirowi jakis gotycki nagrobek, bo w koncu ktoś go pochował w grobie, a nie tak na dziko prawda? Aha i te blizsze krzyże zrób większe, bo wyglądają jak dla karłów w porównaniu do ręki :) (no i of course zrób by było więcej przestrzeni)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Pawle, miło mi widzieć cię na forum (w końcu ktoś z Jelonki, i to na dodatek Żerom, nonono). Co do pracki to fajny księżyc, ale grunt niedomaga. krzyże bardziej kanciaste zrób. aaa, i jeszcze jedno: takie skały na cmentarzu ?? moim zdaniem by je wyciągnęli... Może jakieś drzewko walnij.... no to chyba tyle.... :d

PS. a dodasz tego wilka, czy zostawisz bez ???

Pozdro i powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi sie taka stara gra.. \"Franko\" czy jakoś tak. Wybierało się się bohatera (Franko lub Olo) i woziło się po dzielnicach kopiąc tyłki dresom, metalom... Gdy nasz bohater ginął, pojawił się taki krajobrazik, kojarzący mi się właśnie z Twoją pracką, tyle że Franko pokazywał fuckiego]:->

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błądzisz po omacku ale to zrozumiałe.... masz do tego absolutne prawo, a dzięki tym poszukiwaniom zepwne sporo się nauczysz...

Co spaliłeś najbardziej?

Zauważ że na drugim obrazku z początku wątku, ręka wampira fajnie się rysuje na tle księżyca... po dodaniu nagrobku, który też przesłania jego tarczę, zaczyna on rywalizować z konturem ręki i nie wygląda to już tak czytelnie i fajnie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz Kros_R jak tak się temu przyjrzałem to rzeczywiście ten nagrobek taki jakis niezbyt...no to go wywaliłem - jest sam krzyż. Oprócz tego troche więcej trawy (ona jest wg tutoriala z max3d.pl) i jest troche jasniej...

Jak wpadłem na pomysl to chciałem zrobić jeszcze jakiegoś wilka w tle na jakiejś skałce...co wy o tym myślicie...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie do konca wziales sobie do serca rade Krisa_R. Nadal sa dwa rywalizyujace obiekty, zaden w ten sposob nie przykuwa wzroku, historia sie nie opowiada i ze sceny wieje nudą.

Teraz nawet ta rywalizacja jest wieksza, bo kontury (krzyz vs reka) sa bardzo podobne.

Krzyz nie musi w calosci zejsc z tarczy ksiezyca, moze byc nawet wiekszy, ale zjedz z nim na bok, wyeksponuj reke jak w pierwszych obrazkach.

Na drugim obrazku swiatlo bylo tez ciekawsze, obiekty rzucaly cienie, a te zawsze buduja jakos klimat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sobie zdac sprawe ze uklad sceny na jakis sie zdecydowales nie jest najlepszy. Tak na prawde nie wiadomo czy lapa wystajaca z grobu nie jest kolejnym nagrobkiem, czy moze mamy sie zachwycac pieknem nocy badz myslec o pobojowisku jakie pozostalo po bitwie jaka sie tu rozegrala (ostatnie odpada, chyba ze wojacy nosili ze soba nagrobki ;). Skup sie na niej (lapie) / za duzo tu nie potrzebych rzeczy. Co do ksiezyca to podobny efekt da sie osiagnac robiac zdjecie z duzej odleglosci wiec moze nada troche przestrzennosci scenie zrobienie glebi ostrosci. Pomysl o niebie, to ktore wrzuciles jako tlo nie jest naturalne - przetworzone, bycmoze z jakiegos teleskopu... to wszystko nieco gryzie. Moze jakas delikatna mgla... Pamietaj ze noca oko ludzkie lepiej wychwytuje swiatlo w odcieniach szarosci, pomysl nad zmniejszeniem nasycenia kolorow. Jezeli mamy do czynienia z pustkowiem za duzo tu swiatel... (prawy krzyz np.)

 

powodzenia przy dalszych pracach...

pozdrawiam

rzuq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK...

Małe wyprostowanie...jak ktoś czytał pierwsze posty to Gacu666 radził mi jakiś nagrobek strzelić wairowi...ale mówicie że raczej nie pasi...a ja się z wami zgodzę...no to go już nie ma... Czy za dużo jest krzyży....hmmm....no nie wim, na cmentarzach zazwyczaj jest dużo krzyży. aha...co do krzyża wampira...chciałem wogóle go nie robić, tylko jakoś wokół niego zrobić - może nie dużo - ale trochę inych, no ale z drugiej str no to wapira też przecież gdzies pochowano:D

co mnie wkurza w tej scenie...nie wim jak właśnie zrobić, żeby barwy były ostrzejsze...pewno jakoś na to wpadne z czasem...no i nie wiem czemu cieni nic nie rzuca...??

 

teraz na 2 dni wybywam...pomyślę nad zmianami jak wróce...dzięki za rady...

 

\"Bo góry mogą ustąpić i pagórki się zachwiać ale miłośc moja nigdzy nie odstąpi od ciebie - mówi Pan\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności