Skocz do zawartości

[p3d] Zimne piwo, dobry mecz i mocne wrażenia


xrs

Rekomendowane odpowiedzi

Heyka :)

Zamieszczam swoją propozycję na konkurs tytułując "Zimne piwo, dobry mecz i mocne wrażenia" jako pomysł na życie ;)

 

Tu link do pracy: https://www.panasonic3dchallenge.pl/Praca.aspx?PracaId=92

 

chciałem podejść do tematu w troche zabawny sposób nie wymyślając kolejnych przedmiotów które mogły by ułatwić codzienne czynności, a raczej ukazanie tego co już jest -przedmiot który jest w pewnym sensie "narkotykiem" od którego ciężko się oderwać. O pozytywnym pomyśle na życie ciężko tu mówić, ale przecież nie same pozytywy nas otaczają, a każdy wybiera własną ścieżkę myśląc, że jest dobra :)

 

Nie wiem czy się dobrze wyraziłem, ale mam nadzieje, że praca przynajmniej trochę się spodoba :) Kolorki robilem tak by w miare wygladalo to dobrze po nałożeniu okularów.. W duzej rozdzielczosci wyglada to zdecydowanie lepiej, ale to linka dam jutro.

 

Pozdrowka :)

Edytowane przez xrs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość kakaku

no widac ze jest to praca nad którąś ktoś siedział wiecej niż 5 minut. ale kąd w domu w którym tapeta odchodzi telewizor za 10tys?

PS. Czytałeś regulamin konkursu?:)

Edytowane przez kakaku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak owszem, ale to forum zostało stworzone przez współorganizatorów wlasnie w tym celu.. poza tym nie jest zaprezentowane w calej okazalosci a finalna wersja rozni sie o pewne drobne poprawki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kakaku

ok spoko:P

a czym robiles efekt 3d?

ja probowalem modyfikatorem stereocamera do maxa ale cos nie wychodzi;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja właśnie robiłem tym StereoCamModifier_V1_7_2.. bardzo fajny i ciekawy tez jest 3dhippie_stereoCam, ale jakoś bardziej do gustu przypadł mi ten pierwszy :) w ustawieniach to miałem suwak bliżej na film offset, bo zmniejszona ta wartość za bardzo rozsuwała kanały, a kanały rozdzieliłem z lewej kamery czerwony do czerwonego prawej kamery, czyli chyba standard :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kakaku

no ja robie tak: mam scene stawiam freecamera, dodaje modyfikator stereocamera i tak jest veate preview(czy jakos tak) klikam i mi to wywala zamiast rendera:

stereocamera.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne, mnie robi normalny podglad, ale możne spróbuj po ustawieniu kamery po prostu wyrenderowac obraz z dwoch utworzonych kamer. Ja to robiłem tak, ze po ustawieniu wszystkiego w opcjach renderu robilem presety dla dwóch kamer, które zostały utworzone w stereo camera modyfier i potem w PS przełożyłem sobie kanały. Ten podglad co chcesz zrobic to i tak jest taki suchy na defaultowych materiałach i światłach z maxa bez zadnych opcji renderingu:) ale fajnie na nim widać glebie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kakaku

ok, dzieki bede probowal:P

mógłbyś podac swoje gg?:P

Edytowane przez kakaku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko na samej stronie Panasonica niestety nie ma takiego dobrego efektu ze wzgledu na komresje.. w komentarzach na samym dole umiescilem link do pelnej rozdzielczosci. Plik jest na moim serwerze i jest podany tylko na stronie Panasonica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie, ze niektorzy przesadzają z rozstawem kamer i wtedy kanaly są za bardzo od siebie oddalone co powstaje efekt "ghostingu" (?gdzies to tak uslyszalem :)), prosze zwrocic uwage na filmach jak kanaly są porozdzielane.. tam nie ma takich duzych odleglosci, a glebia jest super utworzona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności