Skocz do zawartości

Pojazd 3D: UFO


Polik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ciekawy projekt ;)... Tylko teksturki mi nie za bardzo sie podobają ... Czy on leżał w oceanie przez miesiąc, że taka rdza na niego naszła ? Poza tym tylnie koła mi nie pasują są ustawione pod dziwnym kątem...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem te kolka nie sa do kolowania tylko do miekkiego ladowania.Troszke mi te kolka nie pasuja do reszty(takie zdolne ufoki opracowaly technologie ktora pomaga im sie przemieszczac miliony lat swietlnych ,a tu kolka ,no chyba ze ma napis made in china) :) sam projekt dosc ciekawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

kolka rob na malych sterownikach ...tak by byly onewidoczne i rozwieja wszystkie watpliwosci..pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten modelik to chyba lekka parodia - wnioskuje po tym kloszu i koleczkach :D.. ale tekstury niekonsekwentne... albo stary zardzewialy i rozwalony albo nowiutki spod igly... no jeszcze zostaje okres \"eksploatacyjny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolka sa tak jak powiedzial rowr \"do miekkiego ladowania\" a z reszta czy ktos widzial UFO ktore jezdzi?? ufo ma latac!! po drugie sam nie wiedzialem na czym to ufo ma ladowac czy kolka czy plozy czy cokolwiek innego. zdecydowalem sie na kolka bo to mi pierwsze przyszlo na mysl. przetestuje jeszcze inne rodzaje podwozia, zobaczymy co z tego wyjdzie:) masz racje darkelf to ufo to parodia pod tym katem je tworzylem. a co do niekonsekwencji textur to mozna by jasniej?? bo jesli chodzi o wnetrze to wspominalem juz ze jest jeszcze nie skonczone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie widzialem ... dla tego nie czepiam sie koleczek :) cholera wie co sobie marsjanie wymyslili ... :) i nie bede sie niczego czepial ... bo moze kosmici wymyslili jakis modul czerpiacy energie z rdzy ? i moze dla tego rdza nie jest na calym pojezdzie ... bo bak nie jest pelny :P a moze klosz to taki zeby bylo mniej oplywowe ....zeby bylo ogrzewanie za friko przy wchodzeniu w atmosfere :P ... nic sie nie bede czepial... bo nie wiem jak wyglada ufo ... a to mi sie podoba ... smieszny modelik ... jak zrobisz jeszcze zielonego ufoczka z przyssawkami zamiast uszu jako dekoracje wnetrza to bedzie jeszcze lepiej ... (albo takiego co rdze tankuje :P ... )

 

pozdrawiam ... szczegolnie tych co widzieli ufo ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracowalem ostatnio nad textura szkla. troszke je zmienilem:

 

 

ufo3.jpg

 

porysowalem i przybrudzilem. jak wam sie podoba? Prosilbym was o jakies wskazowki odnosnie textury owego szkla. ludzie mowia mi, ze moje nie wyglada zbyt realistycznie. jak wy robicie szklo?

 

Jeszcze raz powtzrzam TO JEST PARODIA UFO :) a nie model ze Star Wars albo Star Trek. troszke luzu nie zaszkodzi.

 

Dzieki za wpisy czekam na dalsze wypowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności