Skocz do zawartości

[P3D] Telewizja 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Jako, że biorę udział w konkursie, a dawno tu nic nie pokazywałem, chyba najwyższy czas to zrobić:) zwłaszcza, że nie wiedzieć dlaczego niewielu się na to decyduje^^

 

Praca to po prostu pomysł na życie - telewizja typu AI - sztuczna inteligencja, nie korzystamy już z pilotów ani innych tego typu wynalazków, a żeby uruchomić telewizję potrzeba tylko trochę miejsca w pokoju, bo same urządzenia po prostu dopasują się do każdej sytuacji. + obraz hologramowy 2D.

 

Praca którą przedstawiam poniżej jest to obraz z lewego oka, prawe jest już w drodze:) zresztą nie ukrywam, nie spieszy mi się do zamieniania tego w 3D, wciąż czekam na okulary.

 

Zachęcam do oglądania w HI-RESie

http://img443.imageshack.us/img443/3746/renderclleft002forum.jpg

 

 

renderclleft002forumsma.jpg

 

 

Pozdrawiam serdecznie!

Edytowane przez hkropinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

widze ze w watku cisza:) i niestety dział konkursowy wygląda podobnie...

a co do anaglifu to nie przykladam do tego zbytnio duzej wagi, chce zeby po prostu byl efekt 3d:) ważniejsza jest dla mnie tresc i wykonanie

 

ale oczywiscie do wersji 3d rowniez zamierzam sie przylozyc, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie się wydaje że w regulaminie jest mowa o NIEPUBLIKOWANYCH dotąd pracach?

 

Anyway, myślę że robienie wszystkiego na zasadzie praca 3D o 3D Panasonic to strzał w stopę. Gdybym był jurorem to taka ilość wazeliny by mnie nieco odstręczała od pracki. Ale mogę się mylić ;)

 

Poza tym to praca ok. W stosunku do zamieszczonych dotąd wyróżnia się ostro na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie się wydaje że w regulaminie jest mowa o NIEPUBLIKOWANYCH dotąd pracach?

 

hmm... rzeczywiście, ale to forum powstało po to aby prezentowac właśnie prace konkursowe

 

Anyway, myślę że robienie wszystkiego na zasadzie praca 3D o 3D Panasonic to strzał w stopę. Gdybym był jurorem to taka ilość wazeliny by mnie nieco odstręczała od pracki. Ale mogę się mylić ;)

 

eee... samo stereo tez mi sie zbytnio nie podoba ale jesli chodzi o samą tresc pracy to tutaj nie ma panasonic 3d:) tu chodzi o hologramy, które imho nie mogą by w 3d

 

 

Poza tym to praca ok. W stosunku do zamieszczonych dotąd wyróżnia się ostro na plus.

 

miło mi:)

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze w watku cisza:) i niestety dział konkursowy wygląda podobnie...

swoje wrzuciłem na panasonica wczoraj, jak mówią premoderacja jest następnego dnia także chyba dzisiaj powinno się pojawić, chyba że trochę im nie poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Prace nie powinny być wczesniej publikowane i nie powinny brać udziału w żadnym konkursie. Tutaj powstało forum za zgoda organizatorów - jeśli ktoś nie obawia się konkurencji może zamieszczać postęp prac jak w zwykłej bitwie. Dzięki temu właśnie widać też, że praca powstałą na potrzeby konkursu i nie powstała dużo wcześniej.

 

Umieszczanie wątku tutaj jest natomiast dobrowolne. Praca musi być wgrana przez panel na stronie konkursu. Ale to chyba jasne.

 

Ciesze się, że coraz więcej prac przychodzi :)

 

Jestem ciekaw jak to będzie wyglądało w stereo3d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj powstało forum za zgoda organizatorów.

 

A chyba że tak. Bałem się po prostu że ludzie zaczną pokazywać tutaj prace, a później zostaną one zdyskwalifikowane za wcześniejszą publikację. Ale jeżeli można pokazywać, to oczywiście bardzo fajnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mpta -> ciesze sie ze sie podoba!

 

super że pojawia się coraz więcej osób z forum!:) jako że dzisiaj dotarły do mnie okulary - niestety polaryzacyjne zamiast red-cyan jestem zdany tylko i wyłącznie na Wasze opinie i moją folie pomalowaną na czerwono-niebiesko:D

 

hires: http://img24.imageshack.us/img24/3586/stereo001e.jpg

stereo001copy.jpg

 

POZDRAWIAM!

Edytowane przez hkropinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za opinie, anaglif został wysłany na konkurs:)

Tak to wygląda mniej więcej wg serwisu start3D: http://www.start3d.com/pl/5175545665/0002/5105460696304023

 

Pozdrawiam

 

Podoba się.

Myślałem że powalczysz coś z tym hologramem bardziej.

To teraz czekaj jak jeden ludek z konkursu znowu założy milion kont i wystawi ci 100 ocen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh tym się akurat nie przejmuję:) na całe szczęście to jury przyznaje nagrody, a nie zdesperowani użytkownicy. z tego co widzę to WIĘKSZOŚĆ robi sobie na złość i wystawia 1... kompletnie nie wiem po co?:/ ale to ich sprawa, było trzeba ten czas wykorzystać na swoje prace:D pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności