Skocz do zawartości

[P3D] Sci Simulation


norden

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Zinterpretowałem temat mniej więcej tak:

W nieodległej przyszłości będzie mozliwość stworzenia systemu pozwalającego na wizualizację czego tylko dusza zapragnie w przestrzeni wirtualnej. Taki matrix troche. Będzie to wykorzystywane nie tylko do zabawy również dla naukowców... którzy zamiast np. rozbijać samochody lub inne dzieła technologii w rzeczywistości będą mogli sprawdzić ekstremalne zachowanie maszyny w 3D. System również pozwoli na telekonferencje w wirtualnej fotorealistycznej rzeczywistości. Wnioski płynące z takiego systemu i rodzaju przeprowadzonych symulacji od seksu z nieisniejącym partnerem do testów nowoczesnego sprzętu wojskowego pozwolą nam odkryć prawdziwą naturę człowieka oraz wpłynie on zdecydowanie na życie ludzkości w niedalekiej przyszłości.

finalcmpasmall.jpg

cmptestanagliphd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

klicek>// Przez ponad miesiac robiłem te budynki w tle bo miałęm jakieś załamanie i nic mi sie nei chciało robić poza chlaniem... plus upał... potem trzeba było się szybko pozbierać... zrobiłem jeszcze te maszynki .... potem poskładałem w tydzien... Chciałem jescze podrysowywać budnki w shopie.. ale już nie mogłem po prostu nie ; p miałęm dosyć tej pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praca fajna, pomysł fajny, na pewno wymagający roboty, ale muszę napisać co mi się nie podoba... zupełnie nie ma na czym skupić oka, to wszystko jest przepełnione detalem, żeby odnaleźć siedzącą kobietę to trzeba się po prostu wpatrzyć - to po pierwsze. a po drugie to modele statków, ja wiem co to jest, ale osoba postronna może na tej pracy zobaczyć po prostu latające śmieci:) ale powtórzę raz jeszcze, poza drobnymi wadami praca mi się podoba, gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hkropinski>// Haha rozbawiłeś mnie tym spostrzeżeniem... bo masz racje. Lubie pokazywać swoje prace rówieśnikom i wielu osobom totalnie nei związanym z grafiką i często widze ich zakłopotanie i brak jakijkolwiek opinii. Raz kiedyś ktoś mi powiedział po pokazaniu kilku ujęć z Adevale... że muszę nieźle ćpać ;)... Zresztą wystarczy spojrzeć na komentarze na stronie konkursu. Widać tam że ludzie interpretują zarówno tą pracę jak i reszte artów w tak fantastyczno-dziwny sposób...

 

Chaos jest dlatego że praca włożona w tego arta powyżej nei jest jednorazowa... Aktualnie pracuje nad swoim demo... i tworząc sobie koncept pod konkurs planowałem wsadzić tam jak najwięcej obiektów które planuje uzyc w ujęciach demo reelu... mysle że dla 90% obiektów się to udało.... Od początku nie wierze w szanse na wygranie czegokolwiek bo jest wielu świetnych grafików którzy mają czas i chęć...i możliwe że jeszcze w tych ostatnich dniach umieszczą coś co będzie ... czystym wow!... Od początku nie zakładałem że robie po to żeby wygrać.. po prostu robiłem swoją pracę myśląc o ujęciach do demo reela...

 

Tak czy inaczej ciesze sie ze praca cię zainteresowała na tyle żeby sie przypatrzec i znaleźć wszystkie elementy... to też jest zawsze zaleta... jeżeli ktoś zatrzymuje sie chwile dłuzej by dobrze obejrzec ; ) pozdrawiam

Edytowane przez norden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracę masz naprawdę fajną i odrazu dotarł do mnie przekaz.. szkoda że te oceny na konkursie są symulowane przez jakiegos typa bo pewnie byś był na szczycie

 

a co do tych statkow to faktycznie gdybym nie widzial Twoich poprzednich prac to nie wiem jak bym je odebrał :) ale to Twoj wlasny wypracowany styl i tak trzymaj :)

Edytowane przez xrs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy cos zmieniales czy to kwestia tego ze ogladam to na innym monitorze. ale tutaj az tak mnie nie boli rozjechanie kanalow. ale wciaz podtrzymuje to, ze statek jest za blisko krawedzi kadru;) klimat zacny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się głębia, miasto w tle (główny budynek). Pomysł mimo że w zasadzie jest kilka podobnych, dość oryginalny (nie ma telewizora czy projektora, a widz znajduje się w centrum wydarzeń).

 

Co mi się nie podoba. Pewien chaos kompozycyjny. Design pojazdów. Obcięta głębia 3D tła.

 

Ale i tak praca na duży plus, szczególnie za tło i nakład pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności