Skocz do zawartości

[p3d] mt


mt

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

 

to ja tez dorzuce swoje wypociny;)

historia za obrazkiem prosta: aktywny tryb zycia i technologia, ktora urozmaica sposob spedzania czasu (zamast zniewalac, co jest dosc modne w wizjach przyszlosci;) )

 

tutaj mniejszy obrazek:

mt_i4l_lo.jpg

 

i link do pelnej rozdzielczosci:

http://www.blacksheepstudio.pl/mt_i4l.jpg

 

z gory dzieki za wszystkie komentarze:)

 

pozdr

mt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Naprawdę nie wierze w to że ten statek na górze zdoła skręcić ;) ...Nie wiem czy zamach terrorystyczny ulepszy nasze zycie... ale na dole już biegnie bohater po moście zwodzonym który z pewnością przeciwdziała atakowi... Fajne modele drzew przypominają mi te z Crysisa tylko światełko takie na nich..hmmm jakby był sam ambient...? Ogólnie fajna przestrzeń się zrobila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz wiemy z historii zamachy terrorystyczne to idee ktore bardzo odmieniaja zycie. w skali globalnej;)

nie wiem, moze potraktowalem temat zbyt luzno, wydawalo mi sie ze jest bardzo szeroki i pozostawia duze pole do interpretacji.

z drzewkami, no niefartownie od strony kamery sa w cieniu, gdyby byly w sloncu to na pewno fajniej by wygladaly. ale takie oswietlenie pasowalo mi najbardziej dla postaci:)

a tak btw to statek przeleci za budynkiem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko bardzo fajnie, ale dla mnie prawdziwy koszmar jeżeli chodzi o "wizję". Betonowa dżungla z jakimiś wysepkami zieleni. Osobiście wolę brak technologii jeżeli ma doprowadzić do takiej jałowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności