Skocz do zawartości

[p3d] Wyprowadzacz


Levus

Rekomendowane odpowiedzi

Yo, to ja też:)

 

"Dzięki Wyprowadzaczowi możesz spokojnie oglądać filmy nie przejmując się swoim pupilem jednocześnie trenując mięśnie! Przyjemne z pożytecznym!"

 

Zarwałem nockę i udało mi się skończyć taką prackę, wiele niedoróbek ale to był speed stulecia:D

pozdrawiam i miłego oglądania!

 

WERSJA STEREO:

 

wyprowadzacz1280.jpg

 

WERSJA MONO1:

 

wyprowadzacz1280mono2.jpg

 

WERSJA MONO2:

 

wyprowadzacz1280mono.jpg

Edytowane przez Levus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Fajniutkie! :) Boję się tylko, że panowie "z katarem" od Panasonica mogą nie docenić koncepcji ;)

Btw. Mógłbyś wrzucić wersję polaryzacyjną? (chyba, ze mono 1 i 2 to obrazki dla lewego i prawego oka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja stereo w okularach wygląda naprawdę bosko :)

najbardziej mi sie podoba jęzor psa - widać dytans od reszty, i jeszcze reka ludzika - również swietnie się odcina od reszty, wracajac do psa, dopiero w okularkach mozna poczuć te jego fałdy i zwały :)

 

super, gratulacje, powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

brodkins - Nie no, nie w nockę:) Kilka sesji mi to zajęło, po prostu ostatnią musiałem zarwać:)

Hynol - no do końca nie wiedziałem, czy zdażę oddać, a że nie było wymogu prowadzenia wipa to się nie fatygowałem:) Sorki:)

 

 

I dzięki wszystkim za komenty, cieszę się, że się podoba:)

 

pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomala, dzięki mistrzu!:) Brwi.. no tak mi sie zmimikowało jakoś o 4 tej nad ranem:)

Klicek: też mi się mono1 podoba bardziej z tych kolorowych, mono2 zrobilem najpierw jako wersje zwyklą, po czym przemyślałem sprawe:p Dzięki też!

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności