Skocz do zawartości

3d challenge - rufson


rufson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przedstawiam swoją prace na konkurs, w galerii konkursowej powinna pojawić się po weekendzie (wysłałem prace za pięć dwunasta).

Nie miałem czasu prowadzić wątku, wiec przygotowałem proces powstawania projektu. Motywu obrazka nie będę opisywał, tą kwestie pozostawiam walczącym o recenzje :)

 

Czas realizacji:

około 3 tygodni w wolnych chwilach po pracy

 

Zapraszam do oglądania

renderpost.jpg

siatae.jpg

modelak.jpg

tekstury.jpg

kompozycja.jpg

 

 

 

prevanaglif.jpg

full rozdzielczość: http://img713.imageshack.us/img713/5258/panasonicideasforlifeko.jpg

Edytowane przez rufson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki za komentarze

 

Tkanine chciałem dopracować ale nie starczylo czasu. Xiz0r myślę że nie walcze tylko efektem 3D. Co do czystego efektu 3d - starałem się ustawić bazę kamer na tyle optymalnie, aby nie było za dużego rozjazdu. Oś Kamer przecina się jakiś metr za pierwszą postacią (robią zeza) :) efekt jest taki że patrząc przez anaglify oczy automatycznie koncentrują sie na pierwszym planie i może jeszcze dominacja jednego koloru coś daje. Wogóle to te całe anaglify najlepiej wychodzą z obrazów czarno-białych.

 

Pzdr

Edytowane przez rufson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huale768

Przedstawiam swoją prace na konkurs, w galerii konkursowej powinna pojawić się po weekendzie (wysłałem prace za pięć dwunasta).

Nie miałem czasu prowadzić wątku, wiec przygotowałem proces powstawania projektu. Motywu obrazka nie będę opisywał, tą kwestie pozostawiam walczącym o recenzje.starałem się ustawić bazę kamer na tyle optymalnie, aby nie było za dużego rozjazdu. Oś Kamer przecina się jakiś metr za pierwszą postacią (robią zeza) efekt jest taki że patrząc przez anaglify oczy automatycznie koncentrują sie na pierwszym planie i może jeszcze dominacja jednego koloru coś daje. Wogóle to te całe anaglify najlepiej wychodzą z obrazów czarno-białych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności