Skocz do zawartości

[3dsMax] Problem z kartą graf. w tech. Nvidia Optimus


Gość MikeMO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem tutaj nowy i pisze po raz pierwszy w dodatku z problemem :)

Zacznę od początku. Mam laptopa - Asus N61J z technologią NVIDIA Optimus i tutaj zaczyna się problem. Jest to opcja w której przełączają się pomierzy sobą 2 karty graficzne - zintegrowana i geforce GT 325M.

W tym miejscu pojawia się problem. Jeżeli odpalam 3ds maxa design 2011 (wersja edu) na karcie zintegrowanej wszystko działa jak należy, ale jeżeli przełączę kartę na geforc'a od razu wyskakują błędy (nie załadowane jakieś pliki z końcówką .dll)i program się zamyka.

Nie było by to może uciążliwe gdyby nie fakt że przy skomplikowanych modelach program zaczyna ciąć. Nie wiem czy jest to przyczyną karty graficznej. Jeżeli chce załadować model drzewa do wizualizacji to już cąłkowicie wszystko pada. Reszta parametrów kompa jest nastepująca - Intel core i3-350 oraz 4GB ram.

Próbowałem reinstalować program, sprawdzać inne starsze wersje ale wszędzie to samo. Sciągałem nowe sterowniki a nawet instalowałem 3ds max'a podczas gdy była uruchomiona 2ga karta graficzna. I nic z tego. Może ktoś miał podobny problem? Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A spróbujcie ustawić na sztywno karte GT 325M do 3d maxa. to ustawienie jest w właściwościach nvidi w zakładce 3D, poszukajcie.

Sorry ale nie mam tego przed sobą także trudno mi to dokładnie wytłumaczyć.

 

Edit:

 

Lub wgrać sterownik wydajnościowy ze strony Nvidi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności