Skocz do zawartości

[Współpraca] Gra Paintball 3D [grafik 3D]


Gość Mrowa90

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mrowa90

Witam.

 

Potrzebuję grafika, który wykona grafikę do gry 3D (modele, tekstury i co tam trzeba). Gra jest niekomercyjna, więc nie mogę zapewnić wynagrodzenia, ale jeśli by coś ładnego z tego wyszło to na pewno chciałbym, aby nasza praca została nagrodzona. Dlatego, jeśli udało by się znaleźć wydawcę, to myślę, że się uczciwie kasą podzielimy.

 

Poniżej zamieszczam krótki opis:

Wstęp.

Paintball 3D to gra skierowana do młodszych użytkowników. Połączenie strzelanki z elementami platformówki. Aby nadać sens rozgrywce może zostać wprowadzona mini-fabuła. Celem gracza jest dotarcie do obozu naszej drużyny. Po drodze przemierzamy barwną, zróżnicowaną, trójwymiarową krainę walcząc z przeciwnikami.

Założenia.

Techniczne:

- Gra ma powstać przy użyciu gotowego silnika graficznego OGRE

- Fizyką zajmuje się silnik fizyki ODE zintegrowany z OGRE poprzez wrapper OgreOde

- Wykorzystamy gotowy edytor do tworzenia sceny Ogitor

 

Rozgrywka:

- Gra dla jednego gracza skierowana do młodszych graczy

- Widok z trzeciej osoby

- Zróżnicowane poziomy

- Elementy platformowe na poziomach, których celem jest urozmaicenie podróży

- Na drodze możemy spotkać przeciwników, pułapki a także mechanizmy otwierające przejścia typu: przesuń skrzynię na płytkę, a otworzą się drzwi lub po prostu umożliwisz sobie wskoczenie na pułkę skalną.

 

 

Wykonałem już kilka rzeczy technicznych, takie podstawy umożliwiające rozpoczęcie rozsądnych prac nad projektem:

- fizyka postaci, ale muszę przyznać, że do poprawki, bo postać jest niestabilna.

- działa już wczytywanie scen opartych o format .scene co pozwala na tworzenie poziomów przy użyciu Ogitora. Daje to spore możliwości edycji terenu.

- fizyka terenu (kolizje z terenem)

 

Jest to zalążek pracy, ale pomyślałem, że mając już to, mogę zacząć szukać grafika, który także będzie miał dużo pracy.

 

Poniżej załączam screeny z tego co już jest, widać w sumie teren utworzony przy użyciu Ogitora. Wszystkie modele pochodzą z zasobów dołączanych do silnika.

 

69038184.th.png

48359504.th.png

39654818.th.png

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Jak na razie widać, że z klimatem paintballowym ma to mało wspólnego, ale chodzi tylko o pokazanie technicznych możliwości, bo ja tutaj tylko programuję ;)

 

Zainteresowanych współpracą proszę o kontakt:

> tutaj na forum

> GG: 3598613

> e-mail: pawel(kropek)goralik(małpeczka)interia.pl

 

Pozdrawiam, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Popular Days

Popular Days




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności