Skocz do zawartości

scena 3d: cela smierci


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!!! po dłuższej przerwie:)) po tym jak ostatnim razem zamiesciłem swoje prace i niestety nie zostały one wogóle przyjete... postanowiłem brac sie nmocno do pracy...

 

 

i dzis prezentuje efekty... mam nadzieje ze bedzie sie bardziej podobało niz ostatnie pracki....

 

 

pozdrawiam i prosze o komentarze....

 

 

praca przedstawia cele smierci znalazłem w jakiejs gazetce tylko tam wygladała ładniutko \"jak wszystko u amerytkanów\":)) ale po wstepnym renderku zauwazyłem ze w odcieniach szarrosci tez fajnie wyglada...

 

jak wam sie podoba??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

strasznie niso jest sufit... brakuje \"branzolet\" - skazani sa przykuwani do stolu (ale to przeciez dopiero wip)... jesli to po lewej to drzwi to nie powinny siegac do sufitu... a pozatym to fajny pomysl... powodzenia w dalszej pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He o widac nowy post nowe mozliwosci .no wiec troszke rendus slabej jakosci widze ze chyba teksturek jeszcze nie ma. Szczeze na twoim miejscu przerobil bym to na gabinet ginekologiczny tylko nozki do stolu dodaj.Nie wiem sam ale czegos mi brakuje niby cela smierci ale jakos tego nie czuc, nie widac

 

dodal bym jeszcze aparaturke do usmiercania albo przynajmiej stolik ze strzykawkami

 

przypomnienie moda:

rowr - nie pisz postów co minutę jeden pod drugim - pamiętaj o edycji :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kadr z doopy wziety, strasznie kiepska jakosc, beznadziejne swiatlo. ogolnie slabe to narazie, dobrze ze jest w wipie przynajmniej... popracuj nad tym bo moze byc w sumie calkiem fajna scenka, mi by pasil mroczny klimat + gore. czyli ogolnie zabawa ze swiatlem i texturami. czyli to co najtrudniejsze.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności