Skocz do zawartości

scena 3d: Pokój


Rekomendowane odpowiedzi

Wiotam!!!

 

 

dodaje juz dzis 3 prace do wipka:) nie miałem dostepu do sieci i mozeliwosci dodawac na bierzaca.. wiec teraz hurtowo dodaje to nad czym pracuje...

 

 

to jest pokoik ... fotele beda skórzane, stuł to szyba i metalowe nogi, aha i swiatła wpadaja z tych drzwi i ze swietlików na górze ...

 

prosze o porady i ocene :)

 

a no i o pochwały jezeli na takie zasłużłem :))

 

poadrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Przez render i cienkie (za obfite)swiatlo trudno cokolwiek powiedziec ja sie zastanawiam czy to na lewej scianie to okna czy obrazy bo nie widze .Zmien swiatlo i daj lepszej jakosci renderek wtedy ludzie moze cos wiecej powiedza o tej pracy. powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę ten render jest.... sztumski ze tak powiem. Chciales nim schowac bledy czy jak :D?? Bryly proste jak swiat, ale jak w real uda ci sie taki stolik skrecic to zamawiam taki do pokoju ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SimeN : zapewne nie chodzilo tu o ukrywanie czegokolwiek ... zauwaz ze wszystkie rendery technoona sa tak paskudnej jakosci ... wiec napewno nie chodzilo tu o ukrywanie detali ...

 

technoon: jak po wyrenderowaniu obrazek jest wiekszy niz 100 kilo ... to przy kompresji do jpg\'a nie dawaj quality nizej 70% ... jesli ciagle za duzy ... to robi rendery w mniejszej rozdzielczosci ... ale za to przy wiekszej jakosci ... nic nie mozna z twoich renderow wywnioskowac ...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

jezeli za lewym fotele jest lustro to go wywal jezeli okno to te ramy to blad.....postaraj sie je jakosc bardziej wbic w mor albo swiatlo troszeczke przygas ..uzyj sky light ...i ustaw w renderingu adwanced light) oraz uaktywnij raytrace rlight tracer oraz

daj dla wszystkiego biala teksture i bedziesz mial zarys pokoju w ciekawym renderku ..potem zastanow sie nad teksturami polecam ksiazke max efekty specialne FX...jest tam pare przykladow moze nie strikte do ykanczania wnetrz pokoju ale??/trening czyni mistrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał zipper

SimeN : zapewne nie chodzilo tu o ukrywanie czegokolwiek ... zauwaz ze wszystkie rendery technoona sa tak paskudnej jakosci ... wiec napewno nie chodzilo tu o ukrywanie detali ...

 

technoon: jak po wyrenderowaniu obrazek jest wiekszy niz 100 kilo ... to przy kompresji do jpg\'a nie dawaj quality nizej 70% ... jesli ciagle za duzy ... to robi rendery w mniejszej rozdzielczosci ... ale za to przy wiekszej jakosci ... nic nie mozna z twoich renderow wywnioskowac ...

 

pozdro

 

ja dodam zebyts renderowal 100% quality i pozniej kompresowal 50% w jakims acdsee , pomaga a jest 1/2 objetosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam@!@! rendery robie w mentalu... no ja tez sie zgodze z wami ze jes pprzeswietlone... tylko chodzi mi o koncepcje /.. .jak to sie prezentuje.. postaram sie dzis wrzócic tu ładniejsy render... a za lewym fotelem jest okno a nionie lusdstro....

 

 

 

a co do stołu... mysle ze bedzie fajnie wygladał jak sie zrobi texturki... to nie jest scena rzeczywista a mój pomysł na urozmaicenie rzeczywistosci... a moze kiedys bede produkował takie stoły skoro jest takie zainteresowzanie nimi:))

 

 

pozdrawiam i dziekuje za rady....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności