Skocz do zawartości

TP po francusku


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

ale sie nameczyli hoho, ja na stacjonarny moji rodzice na telefon stacjonarny czekali ponad 10-11 lat ... nadeszedl czas tel. komorkowych i teraz chodza sami i sie prosza, aby podpisac umowe itp. .. teraz to sobie moga ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noi bardzo dobrze ,ze bedzie pakiet kontrolny. o to chodzi w prywatyzacji. ale trzeba przyznac ze prywatyzacja TP to byla jedna wilekia pomylka. TP wciagle, mimo prywatyzacji, jest durnym molochem-monopolista z tego powodu, ze nie podzielono samej TP na kilka mniejszych firm przed prywatyzacja. rzad chcial zalatac budzet wiec zostawil molocha jakim byl (po podzieleniu na kilka konkurujacych ze soba firm dostaliby duzo mniej od FT)... wiec jak bylo tak jest nadal. gdyby przeprowadzono to normalnie, to dzisiaj po paru latach od prywatyzacji, mielibysmy kilka normalnie ze soba konkurujacych firm. dzisiaj mimo paru innych firm nie ma zadnej konkurencji, bo TP wciaz jest w pozycji monopolisty i nie daje sobie za zadna cene wyrwac kawalka z tego tortu. w normalnej gospodarce to rynek weryfikuje firmy i slabszy/gorszy/drozszy pada. u nas wciaz tepsa dyktuje warunki. ogolnie wszyscy chcieli dobrze a wyszlo jak zwykle.

cala nadzieja w wejsciu do unii, gdzie nie ma czegos takiego jak monopol. pozyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do nowego logo: mam taka koszulke w domu ale jej nie nosze ;p. Logo mi sie nie podoba, napis \"tp\" taki jakis byle jaki.. A co do zmian strukturalnych.. no super sa te zmiany, wciska sie znajomych na kierownikow a moj tatko zdegradowany ;-( . A jak znam zycie szare ludziki, czyli my, zmian i tak nie odczujemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności