Skocz do zawartości

POSTAĆ 2D: Ptasiek


Rincewind

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hej... bez wiekszych wstepow rzucem od seraca ;)>

 

- linia dlonie -> przedramiona -> ramiona powinna byc rownolegla do tej tworzonej przez barki; odbija sie to na calej linii korpusu (klatka piersiowa, brzuch) jak i twarzy - popracuj w tych mejscach

- koles jest maksymalnie wygiety w tyl... hmmm ... ja bym zadbal o jego bardziej sportowa sylwetke - wyobraz sobie tego samego goscia ktory stoi normalnie - brzuch ma tak okropnie umiesniony ze w momencie calkowitego rozluznienia wystaje mu 10 cm przed klate; zebra nie uginaja sie wzdluz ciala (klatka piersiowa sztywna tez do konca nie jest) lecz powinny lekko odstawac tworzac wglebienie rozpoczynajace sie ponizej przepony najbardziej widoczne na wys. zeber rzekomych. - popracuj nad uszczupleniem talii. (moze stad wraznie zbyt malej glowy) (kiedy dlugo pracuje nad rys czesto nie zuwazam podstawowych bledow - jest pewien sposob ktory pomaga - obroc caly obaz horyzontalnie - zapewne bledy w perspektywie od razu rzuca ci sie w oczy - czasami to bywa nieprzyjemne :P)

- zadzialaj troche nad usmiechem, wycieniuj

- popracuj nad miesniami prawego ramienia

- calosc jest dynamiczna - pytanie czy jeszcze nie da sie czegos wycisnac?

- o ile lewe skrzydelko wyglada ok to bym popracowal nad ksztaltem prawego - cos w nim nie pasuje, jest za jasne, piora sa wygiete w zla strone... w kazdym badz razie przemysl to

- spojrzenie jest przerabane - praktycznie tu koncentruje sie caly wyraz pracy ktora aspiruje na calkiem udany krok

- pomysl swietny - 5/5

 

Czekam na dalsze postepy.

 

pozdrawiam

rzuq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja. Znalazłem ostatnio trochę czasu i popracowałem. Jest tu wiele błędów, na ciele szczególnie, ale doszedłem do wniosku że nie będę już ich znacznie poprawiał. Ta praca to mój poligon . Nie ma sensu gmawać się z tym \"całe życie\", zrobię innaą będzie lepsza, potem kolejna, jeszcze lepsza, itd (mam nadzieję).

 

Jednakże komentarze mile widziane.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koment po 5 sek rzucie okiem (lece za 5 min na impreze ;) : no lepiej - juz nie kluje po oczach, calosc jakby bardziej zgrana , trzymajaca sie kupy... Praca nie glupia i chyba rzeczywiscie nie ma sensu sie babrac i majstrowac przy tym w wiecznosc (cos o tym wiem ;)>

 

pozdrawiam

rzuq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności