Skocz do zawartości

monitor lcd do max 600 zł


yarosh

Rekomendowane odpowiedzi

wysłużony lcd sie zużył troszkę, /świetlówka czy coś/ i zastanawiamy sie nad kupnem czegoś nowego budżet mamy ograniczony bardzo i w sumie fajnie bybyło nawet coś odrobinę tańszego

na razie rozważamy coś takiego

 

http://www.ceneo.pl/4567246s

 

lub

 

http://www.ceneo.pl/6669115s

 

z góry dziękuje za pomoc

pozdrawiam Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

a jak z tym podświetleniem led jest moze kojarzycie bo jak czytałem tu i ówdzie to nie do końca korzystnie się wypowiadają że czasem daje efekt "chmur" i nie do końca się sprawdza, mozliwe że to o innych modelach z niższej półki (jesli maja takie taka technologię) w sumie ta półka tez nie jest za wysoka XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno ledy mają też lepszy kontrast ale przy podświetlaniu krawędziowym w tąnszych modelach może ono byc nierównomierne, matryca jest taka sam tylko zamiast swietlówek sa ledy chyba

a w tych droższych to dopiero są w całości ledowe i wtedy chyba wymiar jest znacząco mniejszy

 

no mnie niestać na takie cacko przynajmniej na razie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to led daje tylko mniejszy pobór prądu i nic z jakościa obrazu nie ma ale niektórzy twierdza ze przy led jest ekran bardziej równomiernie podświetlony, jednak trzeba pamiętać że podświetlenie LED'ami może odbywać się na (z tego co wiem ) 2 sposoby i ten 1 jest tańszy i nie daje żadnych korzyści prócz prądu i grubości erkanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do pytania, aktualnie nie mam żadnego monitora na oku. Szukam do 600zł monitora do pracy jako "główny" (o ile będzie lepszy od mojego aktualnego: Samsung SyncMaster T200HD). Co polecicie? Zależy mi na matowej powierzchni i zdatnego do pracy przy obróbce filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności