Skocz do zawartości

Samochód 88-95: Audi Quattro '88


bbandi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jasne że mogę - exteriory:) za jakiś czas też pokażę narazie dopracowuje wszystko..

Felgen (dziś się męczyłem):

Felga będzie pomalowana na biało żeby podkreślić sportowe aspiracje auta

felgat.jpg

------------------------------------------------------------

felgen2r.jpg

------------------------------------------------------------

insidey.jpg

Ta kierownica taka gysta tylko dlatego że logo audi jest tam wymodelowane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, całkiem ładna ta 3-drzwiowa wersja. Tylko musisz zagęścić siatkę felgi. Zwróć uwagę na miejsce łączenia się tej "gwiazdy" z obręczą - teraz jest to właściwie prosty odcinek, nie wiem, może to specjalnie ale nie wygląda najlepiej, jakby dodać kolejny segment promieniście i dopasować do okręgu to powinno być lepiej.

41419816.jpg

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bbandi - jeśli mogę coś zasugerować: to logo Audi na kierownicy mogłeś po prostu "przykleić" a nie łączyć bezpośrednio z kierownicą :) Byłoby mniej poly. Tak właśnie chcę zrobić logo BMW - żeby było osobne, bo zrobiłby się później poważny problem wokół tych miejsc, gdzie taki emblemat występuje.

Następna kwestia to głębokość podłogi kierowcy i pasażera: chyba troszkę za mało miejsca :D

 

Bardzo ładnie poprowadziłeś linię nadwozia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zdziwiłbyś się jakie kształty są wykorzystywane w mechanice:), jesteś z mielca proponuje Ci się kiedyś przejść do zakładu lotniczego jeśli będą dni otwarte czy cos zobaczysz jakie kstałty mają części do samolotów:).

Ale co do tej refki to innej narazie nie znalazłem a na niej wyglądaja właśnie na elipsy ale jesli to otwory to muszę mieć inną refke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyciski na radiu modelowałem tylko te przyciski boczne i gałki gorne, logo audi z ekranem tez jest wgłąb i szybka uzupełnia całe - muszę troche wyluzować z tym modelowaniem bo ostatnio dużo siedziałem a szkoła ruszyła i trzebaby sie co pouczyć, generalnie to troche tego będzie we wnętrzu, tego typu rozwiązania będą ładnie wyglądać z lekkiego dystansu.

No a zegary ewentualnie wskazówki 3D + przeróbka refek (pousuwanie wskaźników 2D).

Zobaczymy. Zastanawiam się teraz nad główna centralką.

Do zobaczenia wkrótce:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że wnętrze tego auta nie jest za bogate robię aranżacje według własnego pomysłu:

 

ale za to jakie piękne jest wnętrze oryginalne, esencja lat 80, jest wszystko to co jest potrzebne, żadnych zbędnych bajerów

 

http://iedei.files.wordpress.com/2010/07/audi_ur_quattro_interior_1.jpeg

Edytowane przez Sibu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz link do innych ujęć to podeślij.Pozdro

 

1990 Audi UrQuattro

 

Wnętrza były różne, ale wydaje mi się że to jest najładniejsze. Jedyne co chyba jest nie oryginalne to obszycia elementów w skórze jednak myślę że mógłbyś zrobić wszystko tak jak jest tutaj bo wygląda to po prostu niesamowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jeśli się wam tak bardzo podoba - mi również w sumie to spróbuje ale nie bedę szalał bez szwów bedzie itp, musze oszczędzać poly chcę z zewnątrz jeszcze dużo zrobić ładne wycieraczki spryskiwacze itp.

 

Poprawiona tarcza + setup

Mental ray, czas renderu 30s, modelowane 4h.

tarczar.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibu - z tymi światłami to juz nie wiem...ponizej na obrazku sa takie, gdzie indziej inne, te bynajmniej sa dużo ładniejsze od tych jednolitych, zawsze można 2 wersje zrobić:), no ale podmienie przy następnym upie - ze zmianą świateł problemu raczej nie będzie...dzięki za zdjęcie felgi robiłem na podstawie obrazków z dużej odległosci, teraz widzę ze jest nieco inaczej.

Posdstavsky - thx:) generalnie o tę wersje mi chodziło:

http://cdn-www.rsportscars.com/foto/2005geneva/audi_quattro_01.JPG

Chudy- thx, jeszcze bedę dziubał wertexy to się poprawi.

Stachu -dzięks:)

Tył do roboty światła itp - jak zrobie dam upa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bbandi rozumiem, że to render testowy :) Popatrz na taką kwestię: będziesz później dopasowywał kontrast, jasność lub bawił się krzywymi w PS'ie i co nastąpi: wydobędziesz głęboką czerwień ale środek będzie niesamowicie ciemny! Popracuj nad jasnością wnętrza tak, żeby potem po ogólnym dopasowaniu ustawień wszystkie kolory i natężenia ładnie ze sobą grały :)

 

Ogółem bryła i zestawienie: MEGA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstavsky-thx, we wnetrzu jeszcze nie zrobiłem tapicerki tj obicia drzwi posdsufitka, jest goła blacha dlatego ciemno w środku:). a i tylnia szyba dałem tam inne szkło teraz jest lepiej.

Inspiracja dla tej wersji (biała tez ładna ale dam ją do wersji z dzielonymi światłami):

Bardzo mi się spodobało to studio a w nim raczej ciemne wersje wyglądają niezbyt okazale.

http://mycarblog.org/wp-content/uploads/2010/01/AUDI-quattro_682_431517a.jpg

Cortes - przy następnym upie pokażę min render świateł, czekam na inny biorących udział:) za dużo pokazywać nie można, błędy są ale postaram sie poprawić co dam radę trochę PostPro załatwi drobiazgi. To auto wygląda fajnie raczej nie z każdego ujęcia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie, cieszę się, że nie wszyscy zapomnieli o bitwie :) Tyle osób się wpisało na listę, a większość albo nie założyła nawet wątków albo nic nie robi. Ja wiem brak czasu itd, tak se kwękam tylko =D I chyba faktycznie masz mirror nie w tą stronę na oponce, pokażesz coś więcej, jakieś jeszcze ujęcie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzięki Wam za opinie i miło mi że się podoba:).

-----------------------------------------------

Mirror poprawie, postaram się żeby z zewnątrz było wszystko zrobione bo z wnętrzem już się nie wyrobie:/ ewentualnie po konkursie będę jeszcze dziubał przy nim.

Wrzucam jeszcze jeden widoczek.

------------------------------------

Pozdrawiam

bbandi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności