Skocz do zawartości

jaki internet (przez co?)


silver_pl

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra mam problem od roku mam stałke z pobliskiego sklepu ale adminowi sie chce przylaczac nowych osob i teraz mam gow***ną przepostowosc:(

 

Chce zmienic sobie ale nie wiem na co slyszalem ze sa jakies przez satelite albo wogole od tp bulic niewiem pomozcie jak cos wiecie NAJLEPIEJ ODRAZU Z CENAMI PODAJCIE porsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

przez satelite byl kiedys onet ale to tylko dopalanie do innego posiadanego lacza. tepse musisz sprawdzic w swojej tepsie czy masz mozliwosc instalacji neo czy innego sdi - nie wszedzie da sie. popytaja sie w okolicy moze jest jakas kablowka tv albo ktos ma siec radiowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie. Mozna mowic wiele niedobrych rzeczy o TPSA natomaist w tej chwili zabijaja konkurencyjne sieci osiedlowe Neostrada. Naprawde dobre lacze. W tej chwili podniesli jej szybkosc. Dodatkowy plus - nie potrzeba ciagnac zadnych zbednych kabli, zamawiasz, dostajesz modem, podlaczasz i masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silver_pl o cenach to raczej nie porozmawiamy, wszystko zalezy od providerow i konkretnego regionu.

ja przykladowo place za stalke z transferem do 320 kbp/s 80zl, tyle samo placi moj ziom z innego regionu za bezczelne 40 kbp/s, gdyz nie ma innej mozliwosci. (transfery ktore podalem dzielisz przez 8(bajt jest osmio bitowy) i ci wychodzi transfer)

co do neo, niby dobre wszystko spoko, ale... duzo tez zalezy od centrali w ktorej jestesmy podlaczeni, jesli jest ladnie napakowana userami, to czasami (a czasem za czesto sie zapychaja porty) tak jest u mnie w miescie, dlatego nie mam neo( i tak mialbym gorszy transfer :>)

 

silver_pl musisz sie zorientowac co mozesz sobie zalozyc, wraz ze szczegolami ofert, podaj je tutaj a wtedy ci podpowiemy co wybrac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności