Skocz do zawartości

[After Effects] Kurs podstawowy [PL]


Gość Vdr

Rekomendowane odpowiedzi

Milo mi poinformowac, ze serwis vdrtutorials.pl moze Wam zaoferowac kurs podstawowy obslugi programu After Effects w jezyku polskim. Kurs sklada sie z 6 tutoriali, ktore lacznie trwaja ponad 80 minut i wprowadzaja Was w tajniki pracy z programem After Effects. Majac podstawy zdobyte po tym kursie bedziecie mogli dalej zglebiac bardziej zaawansowane funkcje programu. Pierwsza czesc kursu - interface:

 

http://vdrtutorials.pl/2011/02/after-effects-kurs-podstawowy/

 

Kolejne czesci kursu pojawia sie w najblizszych dniach.

Edytowane przez Vdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Przede wszystkim plus za chęć pomocy ale...

Dźwięk nie jest w żaden sposób zedytowany, trzaski, bardzo nie wyraźnie słychać, sam tutorial nagrany zapewne jednym ciągiem, bez wcześniejszego zaplanowania co ma się w nim znaleźć.

Druga sprawa, autor powinien popracować nad językiem: "naszom" czy "dusimy spację" również nie pomaga:)

Na przyszłość polecam scenariusz i dopiero nagranie, całość będzie krótsza i spójniejsza. Nagranie dobrego, zaznaczam, dobrego tutka to nie taka prosta sprawa jakby się mogło wydawać, co autor już zapewne zdążył zauważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa dla początkujących.

Doza krytyki:

Opisywanie poszczególnych funkcji powinno być zawsze poparte jakimś przykładem, sporo opcji jest u Ciebie tylko wspomnianych a laik nie będzie wiedział do czego służą, więc w procesie tworzenia czegoś nie wpadnie na jakieś rozwiązanie.

Przyznam że większości klipów nie oglądałem - ale mogę być jednym z nielicznych którym przeszkadza cmokanie i ciamkanie [to taka skaza z dzieciństwa kiedy ciotki nachylały się nad moim wózkiem i ćmokały do bobaska - albo natręctwo rodem z Dnia Świra]. :)

Twój Engrish też nie pomaga i może spowodować utrwalenie niepoprawnej wymowy, ale to detal - czasem po prostu lepiej czytać jak się pisze lub używać polskiego odpowiednika jeśli istnieje.

 

Ogólnie Bardzo pozytywna inicjatywa, nad którą można by jeszcze popracować. Jeśli będziesz dalej poznawał te programy to sam dojdziesz do takich wniosków.

 

Pozdrawiam.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisywanie poszczególnych funkcji powinno być zawsze poparte jakimś przykładem, sporo opcji jest u Ciebie tylko wspomnianych a laik nie będzie wiedział do czego służą, więc w procesie tworzenia czegoś nie wpadnie na jakieś rozwiązanie.

 

Słuszna uwaga, zmienię to wraz z nowymi tutorialami. Dzięki.

 

Przyznam że większości klipów nie oglądałem - ale mogę być jednym z nielicznych którym przeszkadza cmokanie i ciamkanie [to taka skaza z dzieciństwa kiedy ciotki nachylały się nad moim wózkiem i ćmokały do bobaska - albo natręctwo rodem z Dnia Świra].

 

Niestety nie jestem w stanie nad tym zapanować, ale wiem jak to boli słuchacza :).

 

Twój Engrish też nie pomaga i może spowodować utrwalenie niepoprawnej wymowy, ale to detal - czasem po prostu lepiej czytać jak się pisze lub używać polskiego odpowiednika jeśli istnieje.

 

Również słuszna uwagą, nad którą popracuję.

 

Ogółem dzięki za słowa krytyki, bo na pewno przyda się w przyszłości, nie tylko do tutków :).

 

Ogólnie Bardzo pozytywna inicjatywa, nad którą można by jeszcze popracować. Jeśli będziesz dalej poznawał te programy to sam dojdziesz do takich wniosków.

 

Cieszę się, że ogółem ludzie odbierają ten kurs pozytywnie, aż chce się tworzyć kolejne. Dzięki wielkie jeszcze raz :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności