Skocz do zawartości

wizualizacja i animacja domu


Gość olciala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jestem studentką 1-szego roku architektury wnętrz i pracuję obecnie nad projektem domu.

W związku z tym, że nie mam perfekcyjnie opanowanych programów komputerowych do tworzenia wizualizacji 3d, wolałabym oddać to w ręce kogoś, kto ma pojęcie większe, niż ja i się tym zajmuje.

 

Otóż chciałabym mój projekt domu zaprezentować w formie animacji 3d.

Jestem w stanie dostarczyć plan architektoniczny domu, moje rzuty z góry z rozstawem mebli i wymiarami, bazgroły w 3d poszczególnych pomieszczeń, wykaz mebli, dodatków, kolorów, oświetlenia, elementy dekoracyjne, zdjęcia, skany itp itd.

 

Chciałabym się dowiedzieć ile kosztuje taka animacja przez cały dom [tj. 3 pomieszczenia na dole, korytarz ze schodami na 1-sze piętro, 3 pomieszczenia na pierwszym pietrze i 1 pomieszczenie na poddaszu] i jak długo by trwało zrobienie tego.

Osobiście rzecz ujmując, chciałabym mieć prezentację gotową na początek grudnia, maksymalnie do 3-go.

 

Będę bardzo wdzięczna za udzielenie mi wszelkich informacji dotyczących tego, jakich konkretnych informacji muszę wam dostarczyć, aby zrobić animację, ile to będzie kosztowało i czy uda się zrealizować projekt w odpowiednim dla mnie terminie.

 

Z góry dziękuję i liczę na szybką odpowiedz,

Ola

 

ps. w razie czego proszę również o kontakt e-mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Popular Days




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności