Skocz do zawartości

Tygodniowy Speedpainting 103: Halloween - DOGRYWKA


leander

Speedpainting 103: Halloween - DOGRYWKA  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Speedpainting 103: Halloween - DOGRYWKA

    • GrzegorzPrzybys
      39
    • OmeN2501
      39


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Praca Omena wydaje mi się być o wiele bardziej skomplikowana technicznie, poza tym o wiele lepiej na niej z przestrzenią, co wcale nie jest takie oczywiste przy takiej ilości tekstur (a wydaje mi się, że obaj panowie naładowali ich ile fabryka dała :). Story u Omena lepsze, kompo też bardziej mi siadło :) Nie miałem problemów z wyborem.

BTW - Omen, czy Twoją ulubioną zabawą z dzieciństwa nie było czasem robienie petard i kubusiów z saletry ? :) Tego ognia i demolki to u Ciebie na ilustracjach tyle, że można by niejedno piekło nim obdzielić... :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć też mnie trochę dziwi ta dogrywka, przecież ostatecznie nie było remisu, trochę to nie fair w stosunku do Omena kwestionować uczciwą wygraną :P

glos na mistrza Omena

nie wiem po co dogrywka, to juz z przewaga 2 glosow nie mozna wygrac?

 

Na forum jest masa podwojnych czy potrojnych kont, niektorzy nawet we wlasnych watkach uzywaja swojego alterego. Nie zebym popadal w paranoje, ale po prostu system sond nie jest doskonaly i uczciwiej jest zorganizowac dogrywke, co, w przypadku malej roznicy glosow, działo sie od poczatku istnienia TSP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sondy nie są doskonałe, to fakt. Jednak naprawdę uczciwie byłoby dopiero wtedy gdyby zrobić pojedynek na jakiejś aplikacji sieciowej do malowania z opcją nagrywania timelapse. Ludzie wstawiają prace pod głosowanie a na dobre i tak nie wiemy co się z nimi dzieje wcześniej, pozostaje kwestia pewnego zaufania... Ale na szczęście to tylko zabawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby byla przewaga 1-2 punktow to tez obie powinny pojsc do galerii. Z tego samego powodu, dla ktorego odbyla sie dogrywka. Pomysl z pompkami dobry, mozna wprowadzic od nastepnych edycji.

 

Gratulacje dla Grzegorza i Omena

Galeria: http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=57890

 

Proponuje, zebyscie sie dogadali odnosnie nastepnego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności