Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Felga do BMW (NURBS)


zipper

Rekomendowane odpowiedzi

poniewaz kazdy sie ostatnio zachwyca felgami (pussik) :P to wrzucam cos takiego ... nie bede w tym nic juz zmienial ... bo nie ma co ... ewentualnie dorzuce otwor na wentyl ...

 

praca nad tym trwala niecale 2 godziny ...

 

pozdrawiam ...

 

modelowane w RHINO 3SR3 render flamingo (hehe a efekt calkiem ciekawy) :P

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

BMW zrobilem jakis rok temu ... ale wtedy nie chcialo mi sie robic ladnej felgi ...

 

tak btw... to jest prawdziwa felga bmw :) dla tego taka ladna ... ;) wszystko co z BMW to ladne jest ;) hehe

 

pozdrawiam i ciesze sie ze sie wam podoba ... (w koncu to od BMW) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał zipper

tak btw... to jest prawdziwa felga bmw :) dla tego taka ladna ... ;) wszystko co z BMW to ladne jest ;) hehe

- No ja nie wiem...wszystko co włoskie jest ładne,...ale to rzecz gustu...najwidoczniej wolisz felgi z bavarii

 

Felga zrobiona dość dobrze...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Eeeeee taaaaam... - straszna kicha.. ;) - wogóle nie ma w niej życia ;) no popatrz na nią - nie potrafisz przekaza przez nią żadnych emocji.. noooo staaaaryyyy, jak tak możesz - człowiek z Twoim doświadczeniem?? Ech, przy pierwszym obejrzeniu powinniśmy już wiedzieć jaki miałeś humor robiąc ją, a tutaj normalnie zero wyrazu - wstydź się!! :P ;) :D [lol]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejzyj sobie najpierw zdjecia tego modelu felgi ... jest to firmowka BMW m2-1 ... a specjalnie screen jest z AAx16 zebys mogl zaowazyc laczenia w tym miejscu o ktory ci chodzi ... jak masz jakies watpliwosci ... to masz tu maly render bez materilow interesujacego cie miejsca ... :P

 

no comments ... (nie sadzisz ze nie zapomnialbym o tak istotnym miejscu ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAaaa... No tak...mój błąd... :))

 

A co do felg i samochodów to już kilka razy sie wypowiadałem - że od BMW trzymam się z daleka...:)) , więc nie wiedziałem jak wygląda...Bo zrobiłeś ją dobrze(naprawdę dobrze )...ale wogóle jest ochydna...:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sikham-- ta felga została zaprojektowana specjalenie...do Alfy 155 :)) więc uważam ją za włoską :)) ( widziałem na podobnych Lotus\'y Esprit - ale to już inna bajka)

 

Fakt to jest rzecz gustu.... Pussik - Co do tej \'ochydnej \' jak ją nazwalaś...to Jest to Felga Borbet...A mówiąc że widziałaś ją w polonazach i Ferrari F40...gadasz głupoty...ponieważ ta w f-40 wygląda inaczej...ten borbet został zaporojektowany na życzenie abart\'a, a potem został rozposzechniony wszędzie..., ale miał trochę inny Rant i nie miał tego Skorpion\'a...A pozatym stare, spruchniałem polonezy nie zasługują na tą fele :))) hehe....

 

Oz\'tki są ładne...tylko częsciej są drogie a nie ładne...:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sie zachcialo ... :) nie dawalo mi to spokoju ... w sumie to zajelo mi to jakies 50x mniej niz nosorozcowi policzenie tego potem na nowo ... ale co tam ... jest otwor na wentyl ... mam nadzieje ze sie wam podoba ... (otwor ... lol)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności