Skocz do zawartości

Początkujący


Gość tymo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na tym forum. Ogladam strone max3d.pl od paru tygodniu i bardzo podobaja mi sie prace, które są tutaj zamieszczane. Stąd moja prośba do was, moglibyście mi podać linki do poradników [w języku polskim] od podstaw. Z góry dzięki.;)

 

 

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Oglądasz stronę od paru tygodni, a nie zauważyłeś zasad tu panujących?

Po pierwsze warto nazwać wątek tak, by każdy wiedział czego tu się spodziewać przy wchodzeniu, nie kogo.

Po drugie zadajesz pytanie to samo, które już masę razy było poruszane na tym forum i to w tym dziale. Na prawdę masę razy.

Po trzecie, tymo, jeśli tyle czasu tu spędziłeś i wszedłeś do działu tutoriale, to jak nie zauważyłeś tutoriali?

Po czwarte mamy subforum "szukam" na poradniki szukane, gdzie też znajdziesz podobny do Twojego problem, no chyba, że uważasz, że w ciągu 8 lat, jesteś pierwszym, który zaczyna z 3D i prosi o pomoc.

Po szóste, napisz w czym chcesz modelować...

 

Najprościej wejść i powiedzieć dajcie, bo chcę! Dziwi mnie jak często, na wielu forach, ktoś najpierw pisze, że forum zna, a później zakłada enty temat o tym samym ignorując przy tym zasady forum, obrywa, narzeka, że nie pomagają i odchodzi, a bałagan zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prrrszalony przepraszam, następnym razem sie grubo zastanowię. Próbuje coś robić wy 3ds Max[oczywiście z jakimiś poradnikami], ale moje wypociny sie na tym kończą. Gorzej z końcowym efektem na PhotoShop'ie, a może niekoniecznie ten efekt końcowy ma być robiony w PhotoShop'ie. Na prau postach widziałem jakieś rozłożone modele. Edytowane przez tymo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności