Skocz do zawartości

[legenda] Wyróżnienia


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiliśmy wyróżnić na forum osoby znajdujące się w Złotej Galerii oraz osoby nagrodzone we wszystkich edycjach konkursów \"Bitwa\". Obok avatara zamieściliśmy małe znaczki informujące o zdobytych na łamach max3d.pl nagrodach oraz wyróżnieniach.

 

Legenda:

 

- zg.gif Złota Galeria

 

- 3g.gif Bitwa 3D Grand Prix

 

- 3a.gif Bitwa 3D Award

 

- 2g.gif Bitwa 2D Grand Prix

 

- 2a.gif Bitwa 2D Award

 

- - -

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Fajna rzecz ale jak DruG zauwazyl przydalyby sie linki. Zamiast wchodzic do galeri i: hmm gdzie to jest ta praca :/, od razu ma sie linka. Te obrazki (znaczniki wyroznien) moglyby byc fajniejsze (to ze male nie znaczy ze takie pibździ)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DruG: najpierw musze poradzic sobie z obrona. Aplikacje mam gotowa a opisowka dopierow 50% zrobiona :( ...

 

Poza tym ... jesli mam byc szczery ... jesli mam juz zmieniac skrypty to po updacie. (sorki za OT). Przygotowuje sie do niego juz.

 

Co do ograniczen bazy - DruG - to prawda :D ... ograniczenie pola w tabeli do 100znakow. Latwo to zmienic ale powod o gory. O te linki sie nie martw bo mi tez na nich zalezy tak czy inaczej predzej czy pozniej bedzie to zrobione ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to gdyby ktoś był takim wyjadaczem, że miałby mieć już piatą lub dziesiatą gwiazdkę, to można by to zamienić w jedną, większą gwiazdkę... i po sprawie :) a ich wielkość jest według mnie dobra, w końcu to ma być symboliczne wyróżnienie a nie jakiś neonik nad nickiem ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, sie jakos wyjatkowo z Loozackiem zgadzam:) znaczy raczej nie bedzie sytuacji ze ktos wygral 40bitew, w kazdym razie nie wczesniej niz za jakies 20 lat, ale moze sie to szybko zmienic w cos na ksztalt ozdobnikow na mundurach generalskich:)po jednym symbolicznym znaczku na kategorie chyba w zupelnosci wystarczy, czyli gwiazdka, 3d, 2d, a jak ktos dorobil sie dodatkowo drugiego wyroznienia czy pracy w zlotej to nie ma juz sensu dokladac kolejnej ikonki - a jesli tak to sie pojawia drobny problem z linkami, do czego linkowac? moze do profilu danej osoby, a w profilu bylo by miejsce na szczegolowe linki i informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki byl poczatkowy plan, zeby dac jeden symbol na kategorie, ale rozne przyczyny wplynely na zmiene decyzji.

 

Jedna z tych przyczyn - SCORPI. Wczoraj, przy starym designie tak wygladaly okolice jego nicka:

 

scorpi.gif

 

SCORPI miesiac temu skonczyl 16 lat. Zakladam, ze przy dobrej passie jeszcze kilka lat bedzie zwiazany z serwisem. Troche szkoda by bylo obwiesic go wszystkimi mozliwymi insygniami w tak mlodym wieku. Czyli co? - \"Na max3d osiagnales juz wszystko, nic nam wiecej nie udowodnisz\". Wowczas nagroda zamienia sie w jakiegos rodzaju brzemie..

 

Wg mnie ikonki powinny jakos motywowac ludzi do pracy, byc zaproszeniem do dalszego ciagu, a w tym wypadku nie stanowia juz takiej pobudki (choc SCORPI zapewne bez trudu znajdzie sobie inne). Duza liczba ikonek raczej nikomu nie grozi, dobre prace wymagaja masy czasu i zaangazowania, a osoby do nich zdolne zaczna sobie predzej ukladac zycie za pomoca tej wiedzy niz zostana niezmordowanymi kolekcjoneremi gwiazdek..

 

 

::: odnosnie designu jak napisalem na poczatku jestesmy otwarci na propozycje. Obecne ikonki sa wg mnie ok, w ogole nie rzucaja sie w oczy, ale wciaz... je widać :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się obecnie te małe ikonki bardzo podobają. Nie rzucają się zbytnio w oczy i dobrze... są widoczne, to wystarczy. Nie chcę mieć pod swoim nickiem festyniarskiej ikonki o wielkości 15 na 15 pikseli.

 

[Wyedytowany dnia 13-6-2004 > Batou]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności