Skocz do zawartości

Postać 3d: kobieta


Wielka_Siostra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wzięłam się w końcu za coś, co odkładam w nieskończoność - model człowieka (a raczej kobiety;-).

Na razie bez głównych atrybutów, rąk, głowy i stóp, bo jeszcze nie wiem jak się za to zabrać :-/ (nie mówiąc o łączeniu).

Macie jakiś godny polecenia tutek głowy? Póki co spróbuję ten ze strony ze splajnów, ale czarno to widzę:-/

 

 

[Wyedytowany dnia 13-6-2004 > Wielka_Siostra]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej,

nie wiem co się dzieje, ale nie mogę edytować postów:-(

Obawiam się, że umieszczony przeze mnie obrazek nie może być już widoczny, więc umieszczam go jeszcze raz:

 

Na razie tyle, zaczęłam robić ramiona, ale póki co nie za bardzo mi to idzie;-)

 

[Wyedytowany dnia 13-6-2004 > Wielka_Siostra]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się zarysować troszke łopatki. I coś jest zdecydowanie nie tak w okolicu ud/pośladków. Nogi na wysokości kolan też jakoś dziwnie wyglądają (szczególnie patrząc od tyłu). Poza tym - chyba dobrze, przynajmniej nie widze innych większych niedociągnięć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla nie to super to sie to wszytko prezentuje podoba mi sie skura i odcien .... ale hmmm brakuje jej rak i glowy odeaz stup ......

 

A zreszta nie bede tu nic krtykowal oprucz tego ze jak ja bym to robil to ......... tego bym dodal tamtego bym odjol i takie tam hehehehe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki za komentarze:-)

Dopiero teraz zobaczyłam, że ona rzeczywiście do tyłu leci - bez Was bym tego nie zobaczyła:-D

 

Poprawiłam piersi, obojczyki, teraz pracuję mrówczo nad ramionami i cienko mi to idzie... Jak na razie za mało na update. Poza tym jeszcze nogi od kolan włącznie w dól nadają się do poprawki... No i z tyłkiem też racja... Nie odpuszczę, tylko strasznie się z tym grzebię, bo to mój pierwszy model człowieka.

 

Skóra fajna?! Dałam standardowy materiał i tylko kolorek zarzuciłam, co by wyglądało to-to jakoś:-) Po wymodelowaniu zamierzam naprawdę ostro przyłożyć się do textury skóry:-)

Tak myślę, że z pół roku mi to spokojnie zajmie. Potem zamierzam stworzyć może jakąś kolekcję z pozami, w stylu czarno-białej fotografii pseudoartystycznej;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie tylko w max 0,6 tak jest ;] Widzę że Wielka_Siostra czyni tu wielkie postępy ;] Jak na pierwszy model człowieka to BRAWO!!! Ja chyba jeszcze jestem zbyt zielony żeby zabrać się za modelowanie czegoś bardziej skomplikowanego od motorka ;]

Jeżeli chodzi o moje spostrzeżenia to ta Pani ma trochę dziwny pepek, brak łokci i grubą pupę ;] ja bym ją trochę odchudził no ale to jest moja chora fantazja ;]

Życze powodzenia w dalszej pracy ;] na pewno się przyda ;] (Heh też musze się wziąć za coś poważnego ;] )

 

Beatou

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności