Skocz do zawartości

Drukarka 300-400 zł


Nowi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

szukam drukarki jak w temacie najlepiej jak by była wielofunkcyjna skaner etc. proponują mi w sklepie EPSON SX415, albo SX 510W i jeszcze jakieś HP ale nie pamiętam jakie, z góry dzięki za odpowiedź bo jestem zielony w tym temacie, może ktoś by mógł mi doradzić na co zwrócić uwagę ?

 

Pozdrawiam Nowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

zwróc uwagę na tanie wkłady lub tanie napełnianie i kup najtanszy szajs za 200pln - ja tak zrobiłęm ale nie nastawiam się na wydajność - mało drukujesz i jest ok - jeden duży plus - zdąży się zepsuć zanim skończy się gwarancja, co bardzo ułatwia sprawę ;) Jak potrzebujesz drukarki wysokonakładowej, to polecam poleasingowe regenerowane hp deskjet laserowe (chyba 1200tki)- na sieci za 200-600 pln. Spokojnie mozesz dziennie ryze papieru przez nią przepuścić. Rozmawiałem z informatykami w sądzie, gdzie panie jeszcze mają nawyk drukowania wszystkiego, by zapełnić zamawiane stale nowe szafy (widać ze "się dzieje się") jak odwalałem służbę zastępczą w zastępstwie Boga honoru i ojczyzny ;)

Jak już kupisz cokolwiek,, zwróc uwagę na papier - tani shit pyli się niszcząc podzespoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności